دوشنبه / ۱ خرداد ۱۴۰۲ / ۱۰:۲۲
سرویس : فرمانداری دشتیاری
کد خبر : ۱۲۱۷۶
گزارشگر : ۱۷۲۸
سرویس فرمانداری دشتیاری

نشست صمیمی سید محمد امین شکری فرماندار شهرستان دشتیاری با دختران فعال حوزه هنری

نشست صمیمی سید محمد امین شکری فرماندار شهرستان دشتیاری با دختران فعال حوزه هنری
(دوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲) ۱۰:۲۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دشتیاری؛ سید محمدامین شکری فرماندار شهرستان دشتیاری به مناسبت روز دختر با جمعی از دختران فعال حوزه هنری شهرستان دیدار کردند در این دیدار فرماندار خجسته میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) اسوه پاکدامنی و عفت و روز دختر را تبریک گفتند.

شکری فرماندار شهرستان اظهار داشت:دختران بلوچستان به عنوان آینده سازان بلوچستان خواهند بود، همانطور که شواهد نشان می دهد ،در بلوچستان ما خانم معاونت استاندار،فرماندار،شهردار و دهیار داشته ایم و همچنان بانوانی در این حوزه فعالیت می کنند و این نشان دهنده همت والا، تلاش و کوشش مستمر دختران در این استان و شهرستان است.

وی بیان داشت: هر کدام از دختران در آموزش، هنر، یا هر رشته‌ای که علاقه و مهارت دارند،می توانند بهترین و تاثیر گذارترین باشند،و نباید کمبودها مانع رسیدن به اهداف شود.

در ادامه این دیدار دختران فعال حوزه هنری در مورد دغدغه ها و کمبودهای شهرستان در حوزه های مختلف هنری با فرماندار به بحث و گفتمان پرداختند.

در انتها فرماندار هر کدام از دختران فعال را به عنوان نماینده سایر دختران سطح شهرستان در مورد پیگیری امکانات از جمله امکانات ورزشی ،برگزاری کلاس زبان ،برگزاری کلاس کامپیوتر ،فروش صنایع دستی و.... انتخاب نمودند.

تعداد بازدید : ۱۰۷
(دوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲) ۱۰:۲۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید