جمعه / ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۲۱:۵۷
سرویس : فرمانداری دشتیاری
کد خبر : ۱۲۱۷۰
گزارشگر : ۱۷۲۸
سرویس فرمانداری دشتیاری

راستی آزمایی و اهلیت سنجی متقاضیان لنج های صیادی

راستی آزمایی و اهلیت سنجی متقاضیان لنج های صیادی
(جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۲۱:۵۷

به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتیاری؛ جناب آقای سید محمدامین شکری فرماندار شهرستان دشتیاری با مدیر کل اداره شیلات استان جناب اقای عطاء اله رئیسی دیدار کردند.

این دیدار در خصوص شناورهای صیادی، راستی آزمایی و اهلیت سنجی متقاضیان موافقت اصولی لنج های صیادی در شهرستان دشتیاری برگزار شد.

در این دیدار عطاء اله رئیسی مدیرکل شیلات استان در راستای تأکید استاندار سیستان و بلوچستان مبنی بر صدور مجوز صید برای شناورهای صیادی در سواحل مکران بمنظور ساماندهی به فعالیتهای صید و صیادی به بیان دغدغه های افراد صیاد این حوزه پرداختند.

در این جلسه به بررسی روند صدور موافقت اصولی ها، شاخص ها، معیار ها و همچنین دغدغه های موجود مبنی بر سوءاستفاده های احتمالی از مجوزهای صادره و تلاش برای جلوگیری از آن پرداخته شد.

در ادامه، شکری فرماندار شهرستان دشتیاری ضمن تشکر از اقدامات مجموعه اداره کل شیلات استان در راستای صدور مجوزها، بر لزوم تسریع در روند کار و همچنین دقت و پاسخگویی به جامعه شریف صیادی تأکید ویژه داشت. در پایان پس از بحث و تبادل نظر در خصوص درخواستهای ارائه شده برای موافقت اصولی لنج های صیادی در شهرستان دشتیاری و راستی آزمایی و اهلیت سنجی آنها احراز شرایط بومی بودن و سرمایه گذاری، روند صدور موافقت اصولی، بررسی شاخص و معیار ها جهت صدور مجوز شناورهای صیادی جهت پیگیری و انجام به تصویب رسید.

تعداد بازدید : ۱۲۸
(جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۲۱:۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید