پنج شنبه / ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۱۵:۱۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۱۴۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

ستاد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سیستان و بلوچستان تشکیل شد

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان از تشکیل ستاد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان خبر داد.

ستاد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای  اسلامی در سیستان و بلوچستان تشکیل شد
(پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۱۵:۱۶
به گزارش روابط‌عمومی استانداری، رضا شریفی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان و رئیس ستاد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و شمشین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری نخستین اطلاعیه ستاد انتخابات استان را صادر کرد.

رضا شریفی در این خصوص اظهار داشت: با توجه به اطلاعیه صادره از ستاد انتخابات کشور در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۹ حضور مسئولان در انتخابات مجلس شورای اسلامی طبق ماده ۲۹ قانون انتخابات ممنوع خواهد بود.

وی گفت: به استناد ماده 29 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی؛ استاندار، معاونین و مشاورین استانداران، فرمانداران، بخشداران، شهرداران و روسای مناطق شهرداری و روسا و سرپرست ادارات دولتی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، اعضای هیئت مدیره و مدیران عامل بانک‌ها، اعضای شورای اسلامی شهرها و دیگر مسئولان به واسطه مقام و شغل خود از داوطلب شدن در انتخابات مجلس محروم هستند، مگر اینکه حداقل ۶ ماه قبل از ثبت‌نام از سمت خود استعفا کرده باشند.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند: «انتخابات در کشور ما مظهر حماسه سیاسی است» و مردم شریف، ولایتمدار و همیشه در صحنه سیستان و بلوچستان قطعاً این بار نیز با حضور پر شور و شعور خود دشمنان این آب و خاک را ناامید می کنند.
تعداد بازدید : ۴۳۱
(پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۱۵:۱۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید