پنج شنبه / ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۰۹:۵۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۱۱۸
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

اخلاق در ورزش قهرمانی باید در اولویت قرار گیرد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اخلاق در ورزش قهرمانی بسیار حائز اهمیت است و باید در اولویت قرار گیرد.

اخلاق در ورزش قهرمانی باید در اولویت قرار گیرد
(پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۰۹:۵۰
استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان با وی اظهار داشت: ساختن همزمان جسم و روح مسئله بسیار مهمی برای قهرمانان است.

وی با اشاره به اینکه استان سیستان و بلوچستان دارای ظرفیت های فراوانی در حوزه ورزش و جوانان است، تصریح کرد: این نیرو‌های ورزشکار، جوان، مومن، متفکر و جهادی باید حمایت شوند.

کرمی با تاکید بر اینکه تکمیل پروژه های عمرانی حوزه ورزش و جوانان استان با پیشرفت فیزیکی بالا در اولویت است، گفت: دهکده ورزشی المپیک شهرستان زاهدان باید به صورت گسترده و در رشته های مختلف ورزشی فعالیت داشته باشد.

وی ادامه داد: ارتباط سازنده با دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری علاوه بر کمک فکری می تواند در زمینه ایجاد اشتغال از جمله تولید البسه ورزشی نیز مورد استفاده اداره کل ورزش و جوانان استان باشد.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه از ظرفیت سازمان های مردم نهاد جوانان به عنوان ذهن های خلاق و بازوان قدرتمند در حل مسائل کلان استفاده شود، خاطر نشان کرد: میزبانی از مسابقات مهم ملی و بین‌المللی نقش بسزایی در معرفی فرهنگ غنی استان سیستان و بلوچستان به جهانیان خواهد داشت.
تعداد بازدید : ۳۰۹
(پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۰۹:۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید