چهارشنبه / ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۰۱:۱۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۱۱۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

لزوم بهره گیری از ظرفیت جوانان و نوجوانان در زمینه‌های مشورتی و نظارتی

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در مجموعه استانداری و حاکمیتی استان تصمیم بر این است که در عرصه‌های مختلف از ظرفیت جوانان و نوجوانان استفاده شود

لزوم بهره گیری از ظرفیت جوانان و نوجوانان در زمینه‌های مشورتی و نظارتی
(چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۰۱:۱۶
به گزارش روابط عمومی استانداری، رضا شریفی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان در اجتماع «فرزندان روح‌الله» در شهر زاهدان اظهار داشت: نسل اول انقلاب با آگاهی و بصیرت انقلاب کردند، نسل دوم با مدیریت در مقابل تمام استکبار پیروز شدند و نسل سوم با نگاه جهادی و تشکیل گروه ها و ارگان‌ها برای بازسازی خسارت‌های ناشی از جنگ اقدام نمودند.

رضا شریفی بیان داشت: نسل چهارم شما جوانان و نوجوانان دهه ۸۰ و ۹۰ هستید که مورد تهاجم جنگ ترکیبی دشمن قرار دارید.

وی با اشاره به صحبت‌های تئوریسین‌های دشمنان در مورد محدود کردن و شکست جمهوری اسلامی ایران و تغییر نسل خاطر نشان کرد: دشمنان می دانند با حمله نظامی به ایران نمی توانند ایران را شکست دهند.

معاون استاندار با اشاره به اقتدار جهانی ایران بیان داشت: اگر بیگانگان نفتکش های ایران را در هر جای دنیا توقیف کنند ایران نیز با اقتدار نفتکش های آنها را توقیف می‌کند.

وی با بیان فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان به جنگ ترکیبی دشمن افزود: دشمنان تهاجم ترکیبی بر علیه ملت ایران آغاز کرده اند که باید با هوشمندی با آن مواجه شویم.

شریفی با اشاره به اعتراف تئورسین‌های سرویس‌های جاسوسی بیگانه که ما فکر نمی‌کردیم جمهوری اسلامی و جوانان این نظام در شرایط سخت و تحریم همه جانبه به پیشرفت‌های عظیم دست پیدا کنند، بیان داشت: با هدایت و رهبری مقام معظم رهبری و گفتمانی که از امامین انقلاب به ما رسیده و جاری و ساری است، و با تاسی از پیامبر عظیم الشان، ائمه اطهار و قرآن مجید آینده کشور قطعاً روشن است.
تعداد بازدید : ۳۲۳
(چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۰۱:۱۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید