یکشنبه / ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۰۸:۵۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۱۰۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

ضرب الاجل معاون استاندار به فرمانداران / سه ماه فرصت دارید تا برنامه ها را عملی کنید

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و با تاکید بر اهمیت اجرای برنامه های دولت گفت: به فرمانداران جدید سه ماه فرصت خواهیم داد تا برنامه‌های خود را عملی کنند.

ضرب الاجل معاون استاندار به فرمانداران / سه ماه فرصت دارید تا برنامه ها را عملی کنید
(یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۰۸:۵۰
به گزارش روابط عمومی استانداری، رضا شریفی در مراسم تکریم و معارفه فرماندار هیرمند با تاکید بر اهمیت موضوع مطالبه گری اظهار داشت: خیرخواهانه و ایجابی مطالبه گری کنید.

وی افزود: خوشبختانه اتفاقات خوبی در رابطه با تامین آب در استان سیستان و بلوچستان در حال پیگیری است.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان ادامه داد: در حوزه انتقال آب از دریای عمان اقدامات خوبی انجام و اعتبارات لازم نیز برای این مهم در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: همه ما در یک فضای منصفانه و منطقی باید در به فعلیت رساندن ظرفیت های مختلف استان سیستان و بلوچستان به یکدیگر کمک کنیم.

شریفی تاکید کرد: در هر روستا باید یک شرکت تعاونی ایجاد کرد تا درآمدهای موجود صرف آبادانی همان منطقه شود.

وی با تاکید بر اهمیت اجرای صحیح برنامه ها تصریح کرد: به فرمانداران جدید سه ماه فرصت خواهیم داد تا برنامه‌های خود را عملی کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان اذعان کرد: همه باید در کنار هم دست به دست هم داده و در شناخت و حل مسائل کمک کنیم.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه هایی تخصصی برای اولویت‌بندی مسائل استان تصریح کرد: کارهای بسیار خوبی انجام شده اما کارهایی نیز وجود دارد که بر زمین مانده و باید با همتی مضاعف به سرانجام برسد.

شریفی خاطرنشان کرد: مدیران باید از ظرفیت جوانان و صاحبان ایده استفاده کنند و کارهای خود را اولویت بندی کرده و در زمان مشخص انجام دهند.
تعداد بازدید : ۲۹۹
(یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۰۸:۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید