سه شنبه / ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ / ۲۲:۲۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۰۵۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

معیار ارزیابی عملکرد مسئولین، تاثیر اقدامات آنها بر زندگی مردم است

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه کار باید در میدان دیده شود، گفت:مبنای ارزیابی عملکرد مسئولین، تاثیر اقدامات آنها بر زندگی مردم است

معیار ارزیابی عملکرد مسئولین، تاثیر اقدامات آنها بر زندگی مردم است
(سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۲) ۲۲:۲۲
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان؛ در حاشیه نشست با فرماندهان انتظامی استان اظهار داشت: در سال جدید باید شعار «مهار تورم و رشد تولید» را که فرمان مقام معظم رهبری است در استان اجرایی و عملیاتی کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان داشت: مهار تورم و رشد تولید یک فرمان مهم برای سربازان در کف میدان است.

وی افزود: سیستان و بلوچستان دارای ظرفیت های بسیار زیادی است که باید از این ظرفیت ها برای تحقق فرمان مقام معظم رهبری استفاده کنیم.

کرمی تصریح کرد: مهم ترین سرمایه هر منطقه ای نیروی انسانی آن است که باید هدف گذاری کنیم تا از نیروی انسانی جوان و خلاق استان با ارائه آموزش ها و مهارت های مورد نیاز به بهترین نحو استفاده کنیم.

وی با اشاره به ظرفیت های سیستان و بلوچستان در حوزه کشاورزی بیان کرد: ۵۰۰ هکتار نخلستان جدید از ارقام تجاری با ارزش در استان ایجاد شده است و جا دارد که در سایر حوزه ها از جمله میوه های گرمسیری، دامپروری، شیلات و مرغداری نیز سرمایه گذاری هایی مبتنی بر روشهای نوین انجام شود.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر استفاده از ظرفیت مرز بیان کرد: باید به سرعت تجارت را فعال کنیم و صادرات به کشورهای همجوار را توسعه دهیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه سرمایه‌گذاری‌های مشترکی با کشورهای همجوار داریم که باید این سرمایه گذاری های مشترک توسعه پیدا کند.

کرمی افزود: بازارچه های محلی نیز که هم اینک در حال احداث هستند تاثیر مثبتی بر توسعه صادرات و واردات خواهند داشت.

وی اذعان کرد: توافقاتی با سایر کشورها همسایه در حوزه گردشگری و حمل و نقل مسافر انجام شده است ، همچنین اقداماتی در حوزه سرمایه‌گذاری نیز صورت گرفته است.

استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: هیچ معدن کاری اجازه خام‌فروشی معادن را ندارد و باید صنایع فرآوری در استان ایجاد شود.

وی بیان کرد:باید سرمایه های اندک مردم تجمیع و در قالب تعاونی سرمایه گذاری شود چراکه زمانی اقتصاد پویا خواهد بود که مردم در آن شرکت کنند بنابراین باید مردم را به این حوزه وارد کرد.

کرمی با تاکید بر اهمیت برنامه ریزی اذعان کرد: از همه دستگاه های اجرایی برنامه گرفته ایم تا بر کار آنان به صورت مداوم کنترل و نظارت کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: همه ما در محضر خداوند متعال هستیم و او حاضر بر اعمال ماست لذا باید خداوند از اعمال ما رضایت داشته باشد.
تعداد بازدید : ۵۶۴
(سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۲) ۲۲:۲۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید