یکشنبه / ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ / ۰۸:۵۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۲۰۴۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

دستاوردها و پیگیری مدیران؛ معیار ارزیابی عملکرد آنها خواهد بود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت:ارزیابی‌ها نباید در جهت کسب رتبه باشد؛ بلکه معیار ارزیابی عملکرد مدیران؛ دستاوردها، خلاقیت و میزان پیگیری در انجام کارها خواهد بود.

دستاوردها و پیگیری مدیران؛ معیار ارزیابی عملکرد آنها خواهد بود
(یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۲) ۰۸:۵۶
به گزارش روابط‌عمومی استانداری، محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان در همایش فرمانداران استان با اشاره به اهمیت ارزیابی عملکرد مدیران و فرمانداران اظهار داشت: فرمانداران عملکرد سال گذشته خود را مورد ارزیابی قرار دهند و نقاط ضعف و قوت خود را بررسی کنند.

وی تصریح کرد: فرمانداران بایستی اقدامات سال گذشته دستگاه‌های اجرایی تحت نظارت خود را نیز به دقت بررسی و تاثیرات این اقدامات را مورد ارزیابی قرار دهند.

وی اذعان کرد: اگر مدیر دستگاه اجرایی توانایی پیگیری و انجام کارها را نداشته باشد، باید تعیین تکلیف شود.

استاندار سیستان و بلوچستان، با تاکید بر اینکه فرمانداران نماینده حاکمیت در شهرستان ها هستند، بیان داشت: فرمانداران باید چشم اندازها و برنامه‌های دستگاه‌های تحت نظارت را در اختیار داشته باشند و بطور مستمر پیگیر نحوه تخصیص و هزینه کرد اعتبارات و کیفیت اجرای برنامه ها و وظایف محوله آنان باشند.

کرمی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب بیان داشت: مسئولان بایستی در زمینه پیگیری‌ امور همت گمارند و به اقتصاد دانش‌بنیان توجه ویژه‌ای داشته باشند.

وی بیان داشت: دلایل تاکید بر اهمیت تعاونی‌های دانش بنیان این است که در جهت رعایت عدالت اقتصادی چندین نفر با سرمایه های کوچک کنار همدیگر در عرصه‌های مختلف دامداری، کشاورزی، شیلات و... می توانند؛ کارهای بزرگی را انجام دهند.

وی افزود: در زمینه معادن به مسئولین صنعت و معدن در زمینه عدم خام فروشی مواد معدنی و ایجاد صنایع فرآوری مواد معدنی تذکر داد شده است.

استاندار با تاکید بر انضباط مالی و اهمیت اجرای صحیح پروژه‌ها بیان داشت: نظارت بر پروژه‌، فعالیت مدون، پیشرفت فیزیکی و زمانبندی پروژه‌ها مورد توجه مسئولان باشد‌.

کرمی با اشاره بر اهمیت موضوع ساخت مسکن بیان داشت: وظیفه ما این است که زمین را در اختیار مردم برای ساخت مسکن قرار دهیم و زمینه توسعه و تقویت روستاها را فراهم کنیم.

وی با بیان اهمیت اشتغال خانواده ها تصریح کرد: تولید ثروت در درون خانواده‌ها باید انجام شود.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه مبارزه با فساد خطاب به فرمانداران بیان داشت: اگر فساد در دستگاهی را سراغ دارید؛ محکم و قاطع با عوامل آن فساد برخورد کنید.

کرمی با اشاره به نقش مردم در اقتصاد بیان داشت: اقتصاد مردمی بایستی مورد توجه قرار گیرد و نقدینگی‌ها در کار تولیدی به کار گرفته و تشویق، هدایت و فراهم نمودن شرایط مناسب برای مردم جهت سرمایه‌گذاری‌ صورت بگیرد.

وی در این دیدار به تلاش‌های شبانه‌روزی فرمانداران در انجام کارها، بازدیدهای سرزده از دستگاه‌های اجرایی، دیدار با نخبگان، گفتگو با سران طوایف و استفاده از توان اقشار مختلف در انجام امور تاکید کرد.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه خدمت به خلق جزو فرمان های الهی است، بیان داشت: اکنون که فرصت دارید با تمام وجود از این فرصت برای خدمت به مردم استفاده کنید زیرا که فرصت‌ها زود گذر هستند.
تعداد بازدید : ۵۲۸
(یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۲) ۰۸:۵۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید