سه شنبه / ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ / ۰۸:۴۹
سرویس : سایر اخبار
کد خبر : ۱۱۹۸۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس سایر اخبار

بزرگ‌ترین سرمایه این استان؛ یکدلی، انسجام و وحدت بین اقشار مختلف است

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری با اشاره به ظرفیت‌های استان در حوزه‌های مختلف انسانی، طبیعی، معادن گفت: بزرگ‌ترین ظرفیت و سرمایه این استان؛ یکدلی، انسجام و وحدت بین اقشار مختلف است.

بزرگ‌ترین سرمایه این استان؛ یکدلی، انسجام و وحدت بین اقشار مختلف است
(سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱) ۰۸:۴۹
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ رضا شریفی سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری در دیدار با سران طوایف و معتمدین استان اظهار داشت: خرسندم که توفیق خدمتگزاری به مردم غیور این استان در این عصر و زمان نصیب من شده است.

وی با اشاره به سخنان تعدادی از مدعوین بیان داشت: ما نیز فرزند این سرزمینیم، مطالب مطرح شده جزو دغدغه‌های ما و مطالب بر حقی است که با همراهی هم می توانیم به نتیجه مطلوب برسانیم.

وی بیان داشت: با شناخت و ارادتی که نسبت به هم داریم، اکنون نیزانتظار دارم؛ مثل گذشته و در سنگر‌های مختلف در کنار هم بایستیم.

شریفی بیان داشت: عامل خنثی کننده تمامی بحران‌ها، تهاجم همه‌جانبه‌ و تحریکاتی که دشمنان در حوزه های مختلف انجام دادند، انسجام و همدلی مردم ما بود.

وی با اشاره به ریشه تاریخی اقوام در این استان تصریح کرد: خوشی و صداقت بین طوایف مختلف، شیعه و سنی، فارس و بلوچ ریشه تاریخی دارد.

معاون استاندار با اشاره به آیه شریفه «اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت اَقدامَکُم» اذعان کرد: این نوع جلسات مصداق واقعی نصر الهی است و خداوند وعده داده است که هر کس او را یاری کند، خداوند نیز یاریش خواهد کرد.

وی در پایان تصریح کرد: بر اساس احادیث، هر که برای خدا باشد، خدا هم برای اوست ارتباط با پروردگار به ما کمک می کند و من این انرژی را در وجود یکایک ریش سفیدان و بزرگان، معتمدین، علما و نخبگان استان در شرایط سخت دیده‌ام.
تعداد بازدید : ۲۹۱
(سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱) ۰۸:۴۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید