شنبه / ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ / ۱۵:۴۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۸۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

مسولان باید پیگیر حل مسائل و مشکلات مردم باشند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مسولان نباید منتظر حضور مراجعین بنشیند، بلکه با حضور در بین مردم پیگیر حل مسائل مشکلات آنها باشند

مسولان باید پیگیر حل مسائل و مشکلات مردم باشند
(شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱) ۱۵:۴۴
 به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان در نشست شورای اداری شهرستان زابل که صبح امرو شنبه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: نگاه یکسان به مردم و توجه ویژه به محرومین در دستور کار مسوولان قرار بگیرد.
 
 محمد کرمی با تعریف مدیر جهادی بیان داشت: مسئولان خدمتگزاران مردم هستند، بنابراین باید با تمام وجود در جهت رفع مشکلات و مسائل مردم اقدام نمایند.
 
  استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر تصمیم گیری های به موقع، بیان داشت: مدیران باید اقدامات مناسب و به موقع در جهت رفع مسائل انجام دهند.
 
وی افزود: از مسئولان دستگاه‌های اجرایی و معتمدین می خواهم با فرماندار جدید هم فکری و هم افزایی داشته باشند.
 
محمدکرمی با اشاره به دلایل تشکیل قرارگاه غدیر به دستور وزیر کشور بیان داشت: ابهاماتی در زمینه جایگاه این قرارگاه وجود داشت، که برطرف گردید و سردار ربیعی که از سرداران پرتلاش و با همت سپاه هستند، به عنوان جانشین این قرارگاه انتخاب گردید.
 
محمدکرمی در ادامه افزود: اقدامات لازم برای جدایی آب مصرفی شهر زاهدان از منطقه سیستان در حال انجام است و اعتبارات خوبی برای حفر چاه های ژرف در نظر گرفته شده است.
 
وی با اشاره اقدامات صورت گرفته در راستای دلایل تشکیل قرارگاه غدیر اذعان کرد: اقدامات مناسبی در حوزه منطقه آزاد سیستان، ایجاد پالایشگاه ها و پتروشیمی ها و کارخانه کاشی در حال انجام است.
 
 استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اهمیت گازرسانی به منطقه سیستان تصریح کرد: با هدف سرعت بخشیدن به پروژه گازرسانی به منطقه سیستان تعداد پیمانکاران این پروژه افزایش یافته است.
 
 محمد کرمی با اشاره به پتانسیل‌ دانشگاه‌ها، شرکت‌های دانش بنیان و تعاونی های دانش‌بنیان خطاب به فرماندارجدید زابل نسبت به فراهم آوردن زمینه بهره گیری از این پتانسیل‌هاتاکید کرد. 
 
 وی با اشاره به رفع مشکلات نانوایی‌ها از طریق طراحی سامانه نظارت و کنترل عملکرد اذعان کرد: افزایش سهمیه آرد با توجه به پخت نانوایی‌ها و راه اندازیی سامانه سهمیه آرد به روستاها از اقداماتی بود که در جهت رفع مشکلات نانوایی ها صورت گرفته‌است.
تعداد بازدید : ۱,۵۵۲
(شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱) ۱۵:۴۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید