پنج شنبه / ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ / ۱۵:۰۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۷۷
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

مسئولان برای حفظ وحدت و انسجام بین مردم استان تلاش کنند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت : از همه مسئولان انتظار دارم؛ با تمام توان در زمینه انسجام و وحدت بین مردم استان تلاش کنند.

مسئولان برای حفظ وحدت و انسجام بین مردم استان تلاش کنند
(پنج شنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۱) ۱۵:۰۱
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در نشست شورای معاونین استانداری که صبح پنج شنبه به منظور معرفی سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری برگزار شد، گفت: مسئولان از فرصتی که دارند در جهت خدمت به خلق خداوند استفاده کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان داشت: انجام دقیق و به موقع کارها وپاسخ گویی به ارباب رجوع علاوه بر بازخورد مثبت در جامعه و زندگی اجتماعی بر تقویت روحیه افراد نیز تاثیر گذار است.

وی با اشاره به روش‌های دشمن در جنگ شناختی اذعان کرد: جنگ شناختی ۲۵ زیرشاخه دارد که مهمترین آن بر مبنای تسخیر و هدایت ذهن است که برای هر قشر و فردی برنامه‌ریزی حساب شده و دقیقی توسط دشمنان صورت می‌گیرد.

محمد کرمی با اشاره به اهمیت حوزه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی افزود: اقدامات مناسبی در این حوزه‌ها در سطح استان انجام شده و در حال انجام است که با افزایش سرعت در کارها و تلاش مضاعف می توانیم به اهداف برنامه‌ریزی شده دست یابیم.

وی با اشاره به آیه شریفه «فَمَنْ یعمَل مِثقالَ ذَرةٍ شَراً یرَهُ» اظهار داشت: همه کارها چه بزرگ و چه کوچک محاسبه خواهد شد، بنابراین در انجام هر کاری بایستی پیگیری، دقت و تلاش لازم را داشته باشیم.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اهمیت ارتباط بین مسئولان و مردم افزود: اگر تبادل دیدگاه‌ها و ارتباط بین مردم و مسئولان صورت نگیرد، سبب ایجاد فاصله بین آنان می شود و قطعا دچار مشکل خواهیم شد.

گفتنی است در پایان این نشست؛ رضا شریفی به عنوان سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری معرفی و از زحمات و تلاش های رحمدل بامری در مدت تصدی این سمت قدردانی شد.
تعداد بازدید : ۱,۶۲۲
(پنج شنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۱) ۱۵:۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید