دوشنبه / ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ / ۰۷:۲۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۷۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

معادن سیستان و بلوچستان سهم مردم همین استان است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: معادن سیستان و بلوچستان سهم مردم همین استان است بنابراین نباید خام‌فروشی صورت گیرد و همه باید به مسئولیت خود در این زمینه عمل کنند.

معادن سیستان و بلوچستان سهم مردم همین استان است
(دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱) ۰۷:۲۳

به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد کرمی در حاشیه نشست شورای اداری بزمان اظهار داشت: بزمان دارای ظرفیت های بسیار بزرگی است اما باید همه در میدان باشید و به صورت مداوم کار و تلاش کنید تا این ظرفیت‌ها به فعلیت برسد.

وی افزود: خداوند به تلاش و کوشش پاداش می دهد بنابراین اگر ما کار کردیم و در کف میدان بودیم قطعاً نتیجه این تلاش خود را خواهیم دید.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: اختلاف موجب عقب افتادگی و به مثابه سم کشنده است بنابراین هوشیار باشید و از آن دوری کرده و با هم افزایی کارها را به پیش ببرید.

وی بیان کرد: بزمان به عنوان یک محور مهم مواصلاتی باید یک مجموعه خدمات رفاهی داشته باشد اما این مهم باید با مشارکت مردم صورت بگیرد.

کرمی ادامه داد: معادن سیستان و بلوچستان سهم مردم همین استان است بنابراین نباید خام‌فروشی صورت گیرد و همه باید به مسئولیت خود در این زمینه عمل کنند.

وی افزود: در این استان هر کس تمایل به احداث مرغداری دارد هم زمین و هم مجوز در اختیار وی قرار داده و کارش را تسهیل می کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: زمین هایی که به روستاییان واگذار می‌شود باید بزرگ باشد تا فرد بتواند در آن به کشاورزی و باغداری خود بپردازد.

وی ادامه داد: باید امید را در بین جوانان رواج دهیم تا آینده این استان را رقم بزنند و افق آینده را نیز با آنان نشان دهید.

کرمی خاطرنشان کرد: ذهن جوان ایده ایجاد می‌کند و این ایده در نهایت به محصول تبدیل شده و نیاز مردم را برطرف خواهد کرد.

وی اذعان کرد: با تکیه بر عنایات الهی آینده این شهرستان و این استان روشن است و ما به شدت از مدیران کار میخواهیم و آنان باید در میدان به مردم خدمت کنند.
تعداد بازدید : ۱,۱۷۸
(دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱) ۰۷:۲۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید