یکشنبه / ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ / ۱۳:۱۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۷۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان وبلوچستان:

مسئولان باید کنار مردم و با مردم باشند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مسئولان باید کنار مردم و با مردم باشند و مشکلات و گرفتاری های مردم را به صورت مداوم رصد کرده و به فکر راه حل مناسب برای برطرف کردن مسائل باشند.

مسئولان باید کنار مردم و با مردم باشند
(یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱) ۱۳:۱۵
به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد کرمی "استاندار" در نشست شورای اداری شهرستان بمپور اظهار داشت: در این نشست گزارشات خوبی توسط مدیران شهرستانی داده شد اما این گزارشات باید کف میدان و به صورت مملوس دیده شود.

وی افزود: مسئولان باید کنار مردم و با مردم باشند و مشکلات را به صورت مداوم رصد کرده و به فکر راه حل مناسب برای برطرف کردن مسائل باشند.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: اقتصاد دولتی؛ اقتصاد موفقی نیست و زمانی اقتصاد پویا خواهد شد که مردم در آن فعالیت و مشارکت کرده و این ظرفیت عظیم مردمی پای کار بیاید.

وی خاطرنشان کرد: همگی باید با هم افزایی و اتحاد دست به دست هم داده و مشکلات را برطرف کنند و اختلاف به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

کرمی اذعان کرد: باید در قبال مسئولیت پاسخگو بوده و شبانه روز تلاش کنیم و به دنبال نوآوری باشیم.

وی ادامه داد: صنایع تبدیلی باید ایجاد شود همچنین کشاورزی نیز باید توسعه پیدا کند تا بتوانیم از این ثروت های خدادادی استفاده کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: مسئول باید خلاق، متفکر، انقلابی و جهادی باشد تا با مدیریت صحیح به نحو مطلوب از ظرفیت ها استفاده کنیم.

وی افزود: به منظور بهره برداری از ظرفیت های کشاورزی و تامین نیاز مصرفی استان شهرک های گلخانه ای ایجاد و مرغداری ها نیز به صورت مجتمع اداره شود.

کرمی در پایان خاطرنشان کرد: همه عالم در ید قدرت الهی است اما خداوند از ما انسانها کار و تلاش شبانه روزی و برنامه ریزی شده می‌خواهد.
تعداد بازدید : ۸۰۱
(یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱) ۱۳:۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید