یکشنبه / ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ / ۰۷:۲۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۷۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

اتمام حجت استاندار سیستان و بلوچستان با مدیران و مسئولان / تحولی مطلوب در استان ایجاد کنید

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مسئولان بدانید؛ مسئولیت را برای خدمت به مردم گرفته اید بنابراین لازم است یک تحول مطلوب در استان ایجاد کنید.

اتمام حجت استاندار سیستان و بلوچستان با مدیران و مسئولان / تحولی مطلوب در استان ایجاد کنید
(یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱) ۰۷:۲۹
به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد کرمی در حاشیه سفر به دلگان و در دیدار با مردم روستای «چاه شور» این شهرستان اظهار داشت: باید شبانه روز تلاش کرده و به مردم خدمت کنیم تا بتوانیم مشکلات را برطرف نماییم.

وی افزود: با توجه به شرایط و ظرفیت های بی نظیر شهرستان دلگان برنامه‌های خوبی برای پیشرفت این منطقه داریم.

استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: اگر می گوییم این استان محرومیت دارد مقصر خود ما هستیم چرا که باید دائم کار و تلاش کنیم که این کار و تلاش عین عبادت است.

وی تصریح کرد: روستاها برای ما یک از اولویت مهم محسوب می شود بنابراین نباید چیزی از شهر کم داشته باشند و در اولویت گازرسانی نیز قرار گیرند.

کرمی خاطرنشان کرد: ما با جدیت کار میکنیم و با هیچکس تعارف نداریم بنابراین قرار نیست که مردم معطل کار نکردن برخی از مسئولان شوند.

وی بیان کرد: مهمترین وظیفه ما انجام کار مردم بوده لذا نباید مردم را معطل گذاشت بلکه لازم است خودمان به سراغ آنان برویم.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مسئولان باید بدانید؛ مسئولیت را برای خدمت به مردم گرفته اید بنابراین لازم است یک تحول مطلوب در استان ایجاد کنید.

وی با اشاره به ضرورت نوآوری تصریح کرد: باید شرکت های دانش بنیان را توسعه داد و در این راستا از ظرفیت جوانان نیز استفاده کرد.
تعداد بازدید : ۸۷۷
(یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱) ۰۷:۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید