پنج شنبه / ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ / ۰۸:۲۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۶۱
گزارشگر : ۱۶۷۷
سرویس اخبار برگزیده

جلسه شورای توسعه هم اندیشی معتمدین شهرستان هامون برگزارگردید

جلسه شورای توسعه هم اندیشی معتمدین  شهرستان هامون برگزارگردید
(پنج شنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱) ۰۸:۲۵

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری:جلسه شورای توسعه هم اندیشی شهرستان هامون،به ریاست مهندس حاجی حسینی فرماندارشهرستان هامون وباحضور معتمدین و متنفذین ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ، بخشداران و تعدادی از مدیران ادارات درمحل سالن اجتماعات شهیدسلیمانی فرمانداری برگزارشد.

💢درابتدای جلسه هریک از معتمدین به ایرادنقطه نظرات خود پیرامون مسائل ،دغدغه ها و مشکلات شهرستان پرداختندوخواستارتوجه وپیگیری بیشتراین مسائل توسط مسئولین اجرایی شهرستان شدند .

♻️فرماندار ضمن عرض خیرمقدم و خداقوت وتبریک اعیادشعبانیه و اشاره به نقش پررنگ معتمدین و ظرفیت اجتماعی در تصمیم گیری ها در راستای توسعه شهرستان عنوان نمود :هر نظام دموکراتیک مشروعیت خود را از مردم می گیرد و توجه نظام جمهوری اسلامی نیز به آحاد ملت معطوف است و انتظاری که از معتمدین و ظرفیت اجتماعی هست این است که در مسائل مختلف فعالانه و مسئولانه ورود پیدا کنند تا سبب کاهش مشکلات و اعتلاء و توسعه شهرستان گردد.

♻️مهندس حاجی حسینی همچنین با بیان اینکه نگاه ما به مسائل و مشکلات از دیدگاه و نگاه مردم است ، افزود: همه دغدغه ها و مشکلات مطرح شده را در کارگروه های. مختلف یک تکلیف قلمداد و مکلف می کنیم خود و مسئولین ذیربط را تا کسب نتایج مطلوب تر حاصل گردد.

♻️درادامه فرماندار، معتمدین را صاحبان اعتبار و جایگاه اجتماعی، سیاسی و فرهنگی بین مردم خواند و افزود: این جلسه به پیشبرد اهداف اقتصادی، عمرانی، فرهنگی و اجتماعی منطقه برای ما بسیار با اهمیت است.

♻️حاجی حسینی درادامه با اشاره به اجرای طرح های عمرانی گفت: تکمیل و بهره برداری پروژه های نیمه تمام شهرستان در گذشته، از مهمترین اولویت های دولت مردمی بوده و در دهه فجر نیز شاهد افتتاح چندین پروژه عمرانی در سطح شهرستان بودیم.”وی” گفت: مسئولان خدمات دولت مردمی سیزدهم و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در راستای جهاد تبیین برای مردم بازگو کنند.

🔷سپس درپایان جناب سرهنگ پورشهابی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج وسپاه شهرستان هامون درموردنقش وجایگاه سپاه وعملکرداین نهاددرخصوص محرومیت زدایی ، اشتغال و... به ایرادسخن پرداخت.


✍️روابط عمومی فرمانداری شهرستان هامون
تعداد بازدید : ۴۲۰
(پنج شنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱) ۰۸:۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید