چهارشنبه / ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ / ۰۷:۲۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۵۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

همه آحاد امت اسلامی مسئولیت زمینه سازی برای ظهور امام زمان (عج) را بر عهده دارند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: همه آحاد امت اسلامی در جامعه مسئولیت زمینه سازی برای ظهور منجی عالم بشریت، امام زمان(عج) را بر عهده دارند و با عنایت ‏الهی این مهم تحقق پیدا خواهد کرد.

همه آحاد امت اسلامی مسئولیت زمینه سازی برای ظهور امام زمان (عج) را بر عهده دارند
(چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱) ۰۷:۲۰
به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار سیستان در دومین همایش ملی مهدویت و انقلاب اسلامی که روز سه شنبه در محل تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی تحقق اراده الهی است و خداوند متعال بر ملت ایران منت نهاد که ادامه حرکت پرافتخار و سنگین انبیا و ائمه (ع) را بر دوش ملت ایران نهاده است.

وی با اشاره به فرمایشات امام خمینی(ره) تاکید کرد: امام بزرگوار اول انقلاب تکلیف همه را مشخص کردند که فرمودند: «ما برای پیاده کردن اسلام ناب محمدی بر دنیا و اجرای عدالت و نجات بشریت قیام کرده‌ایم».

وی بیان داشت: زمینه سازی برای ظهور امام زمان (عج) در واقع همان زمینه‌سازی جامعه توحیدی می باشد.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ای‍جاد جامعه توحیدی از اهداف نبی مکرم اسلام (ص) بوده است، بیان داشت: تحقق جامعه توحیدی توسط منجی عالم بشریت امام زمان (عج)خواهد بود.

وی با اشاره به آیه ۱۰۳ سوره مبارکه آل عمران اذعان کرد: بنا به فرموده قرآن کریم، امت رسول الله و امت اسلامی در کنار هم زمینه را برای نجات بشریت و ظهور منجی آماده می کنند که قطعا آینده از آن اسلام عزیز است و آینده نیز آینده ای روشن خواهد بود.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان داشت: یکی از دلایل هجمه و مقابله دشمنان با انقلاب اسلامی، مخالفت آنها با تفکر اسلام ناب محمدی (ص) است.

محمد کرمی بر اهمیت پافشاری بر آرمان‌های اسلام و انقلاب اسلامی تاکید کرد: قوی کردن اراده‌ها و مقابله با دشمنان وظیفه همه امت اسلامی است.

وی با اشاره به اهمیت تحقق جامعه توحیدی بیان داشت: در جامعه توحیدی همه نگاه‌ها توحیدی است، و این نگاه توحیدی زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت خواهد بود.

وی در ادامه افزود: جامعه مهدوی یعنی جامعه توحیدی و این به معنای همه جا خدا را شاهد و ناظر بر احوالات خود دیدن است، وقتی همه به این باور و یقین رسیدند که عالم محضر خدا هست؛ عدالت، پیشرفت و انسجام بین همه مذاهب حول محور توحید محقق خواهد شد.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی، از هیچ دشمنی هراس ندارد چون توکل بر خدا دارد برای همین از هیچ قدرتی واهمه ندارد.
تعداد بازدید : ۵۳۰
(چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱) ۰۷:۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید