دوشنبه / ۸ اسفند ۱۴۰۱ / ۰۷:۴۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۵۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

سیستان و بلوچستان را باید در حال توسعه بنامیم

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: القای ویژگی محرومیت برای این استان کاملا اشتباه است بلکه باید این منطقه را در حال توسعه بنامیم

سیستان و بلوچستان را باید در حال توسعه بنامیم
(دوشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۱) ۰۷:۴۱
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار در حاشیه نشست با مدیران کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اظهار داشت: سیستان و بلوچستان استانی بسیار ثروتمند است بنابراین باید از این ظرفیت ها و ثروت ها در جهت اشتغال پایدار استفاده کرد.

وی افزود: در حال حاضر در تلاشیم تا به سرعت صادرات و واردات را توسعه دهیم همچنین کالاهایی را که در این استان تولید می‌شوند، صادر کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان تصریح کرد: باید زمینه اشتغال افراد جویای کار فراهم شود و معادن استان نیز باید با ایجاد صنایع تبدیلی فعال شوند.

وی ادامه داد: القای محرومیت و عقب ماندگی برای سیستان و بلوچستان کاملا اشتباه است بلکه باید این منطقه را در حال توسعه بنامیم.

کرمی تصریح کرد: چابهار باید به قطب صادرات و واردات کشور تبدیل شود که این امر مستلزم حضور سرمایه گذاران در این استان است ضمن اینکه با تلاش های انجام شده سرمایه گذارانی را نیز به این استان آوردیم.

وی با تأکید بر جلوگیری از ایجاد اقتصاد دلالی اذعان کرد: اقتصاد باید به یک اقتصاد مردمی تبدیل شود و مردم حضور و مشارکت فعالی در این امر مهم داشته باشند.
تعداد بازدید : ۱,۸۰۰
(دوشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۱) ۰۷:۴۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید