پنج شنبه / ۴ اسفند ۱۴۰۱ / ۱۲:۵۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۴۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

مردم باید تاثیر اقدامات انجام شده را در کف میدان مشاهده کنند

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه شما اصحاب رسانه با اذهان مردم سر کار دارید، گفت: مردم باید تاثیر اقدامات انجام شده را روی زمین و در کف میدان ببینند لذا گزارش و مصاحبه به تنهایی فایده ای ندارد.

مردم باید تاثیر اقدامات انجام شده را در کف میدان مشاهده کنند
(پنج شنبه ۴ اسفند ۱۴۰۱) ۱۲:۵۳
به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد کرمی "استاندار" در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و خبرنگاران استان اظهار داشت: ما در سیستان و بلوچستان بر اساس سه راهبرد بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت کار را آغاز کردیم.

وی افزود: سیستان و بلوچستان ظرفیت های زیادی دارد که باید این ظرفیت ها در کنار هم قرارگیرند و به فعلیت برسند تا محرومیت تاریخی استان از بین برود.

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به لزوم داشتن نگاه توحیدی در اداره استان اظهار داشت: نگاه توحیدی نقش بسزایی در پیشرفت کشور و استان دارد چرا که با نگاه توحیدی فرد کار را برای رضای الهی انجام می‌دهد و تنها خداوند است که از نهان و آشکار عمل او باخبر است.

وی تصریح کرد: هنرمندان و خبرنگاران نقش اساسی در پیشرفت جامعه دارند وقتی این افراد با نگاه توحیدی قلم بزنند در پیشرفت استان هم تاثیر بسزایی خواهد داشت.

کرمی با تاکید بر اهمیت تزریق امید به جامعه اذعان کرد: نهادینه کردن فرهنگ کار و تلاش در بین مردم اهمیت فراوانی دارد.

وی با تاکید بر اینکه هیچ کار نشدنی در استان نخواهیم داشت، ادامه داد: کار و تلاش عین عبادت است و باید در کنار هم کار کنید و عیوب یکدیگر را اصلاح نمایید.

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به تقویت تفکر، نوآوری و خلاقیت در جامعه تصریح کرد: این نوآوری جامعه را در حوزه‌های مختلف به حرکت در می آورد بنابراین باید به سمت مهارت محوری و پژوهش محوری حرکت کنیم و در این راستا مهارت آموزی دانش آموزان نیز اهمیت بسزایی دارد.

وی بیان کرد: یکی از اقدامات ما در استان افزایش صادرات و واردات است که باید با استفاده از ظرفیت مرز این مهم به سرعت پیش رود.

کرمی افزود: سیستان و بلوچستان ظرفیت بسیار خوبی در حوزه شیلات و کشاورزی دارد بنابراین این استان باید به مرکزی برای صنایع تبدیلی در حوزه شیلات و هاب دام کشور تبدیل شود.

وی تاکید کرد: شما اصحاب رسانه اذهان مردم را می سازید بنابراین در تولید محتوا باید دقت فراوانی داشته باشید.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: مسئولان باید مراقب باشند تا فضای مجازی آنان را مدیریت نکند چرا که به یقین خداوند از نهان و آشکار همه ما باخبر است.

وی بیان کرد: این استان ظرفیت فراوانی در حوزه معدن دارد بنابراین باید صنایع تبدیلی برای فرآوری معدن در این استان ایجاد شود.

کرمی با تاکید بر هم افزایی بین مجموعه ها ادامه داد: همه باید در کنار یکدیگر کار کنیم و با توکل بر خدا امورات را به پیش ببریم.
تعداد بازدید : ۱,۸۴۳
(پنج شنبه ۴ اسفند ۱۴۰۱) ۱۲:۵۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید