چهارشنبه / ۳ اسفند ۱۴۰۱ / ۰۷:۱۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۴۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان وبلوچستان:

پیگیر تحقق کامل مصوبات سفرهای مقامات کشوری به استان هستیم

استاندار سیستان و بلوچستان در زمینه پیگیری مصوبات سفرهای استانی گفت: پیگیر تحقق کامل مصوبات سفرهای مقامات کشوری به استان هستیم.

پیگیر تحقق کامل مصوبات سفرهای مقامات کشوری به استان هستیم
(چهارشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۱) ۰۷:۱۵
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در حاشیه سفر به سیستان و در نشست شورای اداری استان با اشاره به رصد عملکرد مسئولان و فرمانداران اظهار داشت: ما با هیچ یک از مسئولان تعارف نداریم و باید با همت، اراده قوی و تلاش شبانه روزی در وسط میدان باشند.

وی با تاکید بر حل مسئله آب در منطقه سیستان تصریح کرد: یکی از اولویت‌های اصلی ما بحث آب منطقه سیستان می باشد که علاوه بر پیگیری حقابه سیستان، اقداماتی مناسب با اعتبارات قابل توجه در جهت حل مسئله‌ آب منطقه آغاز شده است.

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اهمیت ایجاد اشتغال پایدار در سطح منطقه اذعان داشت: با توانمندسازی اقشار آسیب پذیر در صدد ایجاد اشتغال پایدار هستیم.

محمد کرمی تصریح کرد: پیگیر دستور وزیر محترم در سفر به استان سیستان و بلوچستان به سازمان برنامه و بودجه مبنی بر تامین اعتبار ۳۰۰ میلیارد تومان برای کشاورزان هستیم.

وی در زمینه آسیب‌دیدگان شرایط جوی اخیر به خصوص گلخانه داران و دامداران منطقه افزود: پیگیری‌های لازم صورت گرفته است.

استاندار سیستان و بلوچستان در زمینه گازرسانی به منطقه سیستان گفت: با اضافه نمودن پیمانکار به دنبال سرعت دهی به پروژه انتقال گاز به منطقه سیستان هستیم.
تعداد بازدید : ۹۲۳
(چهارشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۱) ۰۷:۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید