سه شنبه / ۲ اسفند ۱۴۰۱ / ۰۷:۳۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۳۸
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
وزیر کشور:

سیستان و بلوچستان مسیر توسعه و پیشرفت کشور است

وزیر کشور گفت: استان سیستان و بلوچستان به عنوان مرکز وحدت اسلامی دارای ظرفیت های بزرگ و بی نظیری از جمله تنها بندر اقیانوسی کشور و سواحل زیبای مکران یک نقطه ارزشمند، مهم و بزرگ در کشور و مسیر پیشرفت، توسعه و تعالی کشور خواهد بود.

سیستان و بلوچستان مسیر توسعه و پیشرفت کشور است
(سه شنبه ۲ اسفند ۱۴۰۱) ۰۷:۳۳
به گزارش روابط عمومی استانداری، دکتر احمد وحیدی وزیر کشور در همایش طلایه داران سواحل مکران که در شهرستان چابهار در حال برگزاری می باشد، ضمن تبریک ایام عید مبعث و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: مردم غیور و مزداران رشید این سرزمین کهن و بزرگ اعم از بلوچ و سیستانی امروز از ۲۶ شهرستان، دست در دست هم، متحد و یکپارچه میزبان ۲۱ استان کشور هستند تا راهی نو برای رشد، ترقی، تعالی کشور بگشایند و گامی استوار به سمت اهداف بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اسلامی و ایران قوی بردارند.

وی خاطر نشان کرد: این جشنواره؛ تجلی وحدت، همبستگی، همدلی، همراهی و یگانگی ملت بزرگ ایران است.

وزیر کشور با تبریک ایام شادی و الفت عید مبعث و ایام ماه رجب و شعبان شور حضور مردم عزیز در این خطه زیبا، مهم و استراتژیک در تنها شهر اقیانوسی کشور را بسیار ارزشمند دانست و افزود: همه ملت بزرگ ایران؛ دل در گرو ایران قوی، قدرتمند، متحد و یکپارچه دارند.

وی گفت: ایرانی که پرچم، سرود، مفاخر، نام آوران و بزرگان آن به قلب یکایک ایرانیان آرامش می دهد و همه ما امروز پیرامون مکتب بزرگ اسلام و در این زیر این پرچم هستیم تا برگ جدیدی بر افتخارات این سرزمین اضافه کنیم و گامی نو در مسیر تعالی و پیشرفت این سرزمین برداریم.

دکتر وحیدی گفت: مردم بزرگ این کشور با جوشش و همبستگی و با حرکت انقلابی خود همواره تاریخ ساز بودند و امروز نیز در چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی در این جایگاه قرار دارند.

وی خاطرنشان کرد: در کدامین نقطه دنیا به جز ایران اسلامی می‌توانیم ادعا کنیم که چنین اتحاد و یکپارچگی و روابط عمیق عاطفی و انسانی وجود داشته باشد و این ناشی از باطن انسان های بزرگ و وارسته است و این برای ما جای افتخار دارد که در چنین سرزمین بزرگ و مقدسی به نام اسلام بزرگ و پیامبر اعظم حرکت خودش را به جلو می برد.

وزیر کشور در پایان از برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در این جشنواره بزرگ تقدیر کرد و گفت: چنین شور و شعفی که با نشان دادن همه ظرفیت ها و اصالت های این سرزمین در غرفه ها و حرکت های مختلف به نمایش در می آید، قابل تقدیر است.
تعداد بازدید : ۷۸۵
(سه شنبه ۲ اسفند ۱۴۰۱) ۰۷:۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید