دوشنبه / ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۷:۳۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۲۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

پیشرفت معیشت مردم با چرخش سرمایه ها و درآمد ها در استان میسر می شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: زمانی‌ که درآمدها در بازار در حال چرخش باشد قطعاً معیشت مردم و اقتصاد آن منطقه پیشرفت خواهد کرد.

پیشرفت معیشت مردم با چرخش سرمایه ها و درآمد ها در استان میسر می شود
(دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۱) ۱۷:۳۵

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در نشست تنظیم بازار استان اظهار داشت: خوشبختانه علی‌رغم همه هجمه‌ها و خباثت‌های دشمن مردم در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی باز هم همچون همیشه به میدان آمدند که این امر نشان از آگاهی و بصیرت مردم دارد.

وی افزود: هیچ قدرتی توانایی مقابله با اراده الهی را ندارد و اراده الهی بر این قرار گرفته تا اسلام همواره پیروز باشد.

استاندار سیستان‌وبلوچستان اذعان کرد: امروز شاهدیم که انقلاب اسلامی از مرزها خارج شده و این تفکر ظلم ستیزی کشورهای دیگر را نیز تحت تأثیر قرار داده است.

وی تاکید کرد: باید تلاش کنیم تا سطح درآمد مردم افزایش پیدا کند که اگر این رشد ایجاد شود بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد‌.

کرمی خاطرنشان کرد: زمانی‌که درآمدی در بازار در حال چرخش باشد قطعاً معیشت مردم و اقتصاد آن منطقه پیشرفت خواهد کرد.

وی افزود: مردم را باید به کار، تلاش و کوشش تشویق کرد چرا که این استان ظرفیت های بسیار خوبی دارد اما این القای محرومیت را باید برطرف کرد.

استاندار سیستان و بلوچستان اظهارداشت: نظارت و کنترل بر بازار اهمیت فراوانی دارد بنابراین خوب نظارت کنید تا طرح‌ها به‌سرعت اجرا شود.

کرمی خاطرنشان کرد: سیستان‌وبلوچستان دارای ظرفیت بسیار خوبی برای واردات است و این منطقه باید به هاب دام کشور تبدیل شود تا ما را از واردات گوشت بی‌نیاز کند و همچنین باعث رونق مرزهای استان شود.

تعداد بازدید : ۱,۲۲۷
(دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۱) ۱۷:۳۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید