جمعه / ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ / ۰۸:۵۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۰۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

هویت واقعی زن مسلمان، همواره موجب پیشرفت جامعه است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: انقلاب اسلامی ایران قویترین مبانی نظری را در دنیا دارد و این انقلاب؛ هویت واقعی زن مسلمان را به بانوان داد که این هویت همواره موجب پیشرفت جامعه‌ شده است.

هویت واقعی زن مسلمان، همواره موجب پیشرفت جامعه است
(جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱) ۰۸:۵۹

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار در نخستین کنگره استانی بانوان تاثیر گذار اظهارداشت: زنان با شجاعت و شهامت در کنار مردان و برای پیاده کردن اسلام و با امید به آینده ایستادند.

وی افزود:هدف انقلاب اسلامی پیاده کردن اسلام در جامعه است و این مهم ادامه حرکت ائمه معصومین علیهم‌السلام محسوب می‌شود.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: تمام استکبار برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران برخاست چراکه این انقلاب یک جریان عظیم علیه استکبار بود.

وی با بیان اینکه باید در میدان باشیم و با تلاشی خستگی ناپذیر و اراده قوی راه انقلاب را به پیش ببریم، خاطرنشان کرد: زنان با روحیه در تمام دوران انقلاب اسلامی پشتیبان خانواده خود بودند.

کرمی تصریح کرد: از نظر معنوی زنان پیشرفت بیشتری دارند بنابراین انتظار داریم؛ این پیشرفت معنوی تاثیر اصلی را در جامعه و خانواده بگذارد.

وی با تاکید بر اینکه مادران نقش مهمی در تربیت فرزندان دارند، اذعان داشت: در صدر اسلام همواره شاهد زنانی بودیم که ایستادند و با این ایستادگی ها تمدن ساز شدند.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: امروز دشمن با تمام امکانات می‌خواهد با القای ناامیدی استحکام خانواده را از بین ببرد که البته راه مقابله با این دسیسه ها اجرای فرمان الهی است.

وی با تاکید بر اینکه خانواده ای که به خداوند وصل باشد استحکام دارد؛ افزود: اگر در راه خدا بایستیم و فرمان الهی را اجرا کنیم مسلما به موفقیت های بزرگی دست خواهیم یافت.

کرمی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران قویترین مبانی نظری در دنیا را دارد و این انقلاب هویت واقعی زن مسلمان را بانوان داد که این هویت همواره موجب پیشرفت جامعه‌ شده است.

وی اظهارداشت: زمانی که محبت مادر در خانواده باشد فرزند تحت تاثیر محبت های دروغین قرار نخواهند گرفت و این محبت باعث رشد و شکوفایی خانواده نیز می‌شود.

استاندار سیستان و بلوچستان خطاب به بانوان حاضر در این همایش ادامه‌داد: غربی ها برای ضربه زدن به استحکام خانواده تلاش می‌کنند بنابراین باید در راستای تربیت فرزندان انقلابی و متدین تلاش نمایید.

وی بیان کرد: از ظرفیت معنوی خود در جهت رشد، آگاهی، بصیرت و خردورزی خود و خانوادتان استفاده کنید چرا که برکت در این اتصال است.

تعداد بازدید : ۸۴۳
(جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱) ۰۸:۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید