پنج شنبه / ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۴:۴۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۹۰۸
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

القاء محرومیت به سیستان و بلوچستان، اثرات منفی و زیان باری برای استان دارد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: القاء محرومیت برای استان اثرات منفی و زیان باری دارد چرا که این خطه ظرفیت‌ها و امکانات فراوانی دارد و باید با تلاش و کار جهادی این ظرفیت ها بالغعل شود.

القاء محرومیت به سیستان و بلوچستان، اثرات منفی و زیان باری برای استان دارد
(پنج شنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱) ۱۴:۴۰

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار در نشست با مدیران و کارکنان دادگستری استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک دهه مبارک فجر اظهار داشت: ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی همواره یادآور رشادت و شهامت مردمان این مرزوبوم است.

وی افزود: امروز اگر ما در این جایگاه قرار داریم و دور میزها نشسته‌ایم، این موقعیت ها را مرهون خون شهدای والامقام هستیم همان افرادی که از جان خود به خاطر این انقلاب گذشتند.

استاندار سیستان‌وبلوچستان تصریح کرد: انقلاب اسلامی دوران سختی را پشت سر گذاشت و اراده الهی بر این قرار گرفت که انقلاب اسلامی به رهبری امام‌خمینی (ره) به پیروزی برسد و این رسالت بر دوش ملت ایران نهاده شد.

وی خاطرنشان کرد: باید در میدان تلاش کنیم و آن‌چه فرمان الهی است انجام دهیم که اگر این‌گونه عمل کنیم قطعاً خداوند به ما یاری خواهد رساند و آینده از آن اسلام است.

کرمی بیان کرد: امام(ره) با اتکا به خداوند متعال پیش می‌رفت که نتیجه آن پیروزی در همه میدان‌ها بود.

وی تصریح کرد: بعد از انقلاب شاهد دسیسه‌های مختلفی ازسوی دشمن بودیم اما به یاری خداوند همه این نقشه ها نقش بر آب شد.

استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: شاهد بودیم دشمن ما را محاصره اقتصادی کرد و همه توان خود را به میدان آورد، اما وعده الهی تحقق پیدا کرد و مکر دشمن به خودش بازگشت‌.

وی افزود: خدا را شاکریم؛ که امروز انقلاب اسلامی فراتر از مرزها در حال پیشروی است و شاهد نفوذ آن در تمام کشورها هستیم.

کرمی ادامه داد: ما با نگاه توحیدی کار را به پیش خواهیم برد و به عنایات الهی یقین داریم و اطمینان داریم که خداوند به ما کمک خواهد کرد.

وی اذعان کرد: اگر نگاه توحیدی در جامعه‌ای حاکم باشد افراد عالم را محضر خدا می‌بینند و با همه وجود برای پیشبرد اهداف و تعالی جامعه تلاش خواهند کرد.

استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: القاء محرومیت برای استان بسیار مضر است چرا که این خطه ظرفیت‌ها و امکانات فراوانی دارد اما باید با تلاش این ظرفیت ها را بالفعل کرد.

تعداد بازدید : ۱,۶۲۵
(پنج شنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱) ۱۴:۴۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید