دوشنبه / ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ / ۰۷:۱۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۹۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

۱۰ کیلومتر بزرگراه مسیر زاهدان به میرجاوه تا پایان امسال به بهره برداری می رسد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گفت: 10 کیلومتر از بزرگراه کریدور شرق به غرب در محدوده زاهدان به میرجاوه تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

۱۰ کیلومتر بزرگراه مسیر زاهدان به میرجاوه تا پایان امسال به بهره برداری می رسد
(دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱) ۰۷:۱۲

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در پنجمین روز از دهه مبارک فجر در بازدید از شهرستان میرجاوه با اعلام این خبر افزود: طول این قطعه 19 کیلومتر است که در حال حاضر عملیات زیرسازی، بسترسازی و اجرای ابنیه 16 کیلومتر راه، در حال اجرا می باشد و اجرای آسفالت آن مرحله به مرحله از اواخر بهمن ماه آغاز خواهد شد.

منصور بیجار افزود: پیش بینی می شود برای اتمام این قطعه 19 کیلومتری، بیش از 300 میلیارد تومان هزینه شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در ادامه بازدید خود به اتفاق تیم همراه و فرماندار این شهرستان از پایانه مرزی و بازارچه میرجاوه بازدید کردند.

بیجار با اعلام اینکه تا کنون برای بهسازی و ارتقاء پایانه و بازارچه مرزی میرجاوه بیش از 20 میلیارد تومان هزینه شده است، دستور داد؛ هر چه سریعتر با افزایش تعداد پیمانکاران، فازهای دیگر پروژه در دست اجرا قرار گیرد و محوطه سازی نیز به اتمام برسد.

وی افزود: بازارچه خرده فروشان میرجاوه که نقش مهمی در ایجاد اشغال در منطقه دارد تا نیمه اسفند ماه امسال عملیات اجرایی فاز یک آن به اتمام خواهد رسید.

گفتنی است؛ شهرستان میرجاوه در ابتدای کریدور شرق به غرب استان در کشور قرار دارد و در 85 کیلومتری شهرستان زاهدان واقع شده است که پس از عبور از زاهدان، به محور بم در استان کرمان متصل خواهد شد.

تعداد بازدید : ۸۴۴
(دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱) ۰۷:۱۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید