پنج شنبه / ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۲:۰۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۸۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

نگاه توحیدی باید در جامعه نهادینه شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در حوزه فرهنگی ما انتظار داریم؛ در جامعه یک‌ نگاه توحیدی نهادینه شود زیرا زمانی که نگاه حاکم توحیدی باشد، هیچ مسئولی دچار آسیب نشده و همگی برای بدست آوردن رضایت الهی تلاش می‌کنند.

نگاه توحیدی باید در جامعه نهادینه شود
(پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱) ۱۲:۰۰

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان در نشست با مسئولان سازمان تبلیغات اسلامی استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا (ره) و تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: شهدا؛ با امید به آینده و مقاومت مثال زدنی ایستادند و در این راه جان خود را فدا کردند.

وی افزود: اگر امروز به این جایگاه رسیدیم، مرهون خون شهدا و رشادت‌های امام‌خمینی (ره) هستیم که از هستی خود گذشتند تا امروز انقلاب چهل و چهارمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر بگذارد.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی دوران سختی را پشت سر گذاشت، در دوران جنگ تحمیلی صدام به پشتیبانی ۸۰ کشور دنیا و در سخت‌ترین شرایط تحریمی به ما حمله کرد اما با اتکای به خدا پیروز شدیم.

وی با اشاره به این‌که در بدو ورود به استان، به سراغ دستگاه‌های اجرایی رفتیم و به نظارت بر عملکرد آنان پرداختیم، ادامه داد: عملکرد مدیران استان هر سه ماه یکبار ارزیابی می‌گردد به گونه ای که باید نتیجه آمار و ارقام و گزارشات در کف میدان دیده شود.

کرمی با بیان اینکه باید با یک نگاه توحیدی استان را اداره کنیم، اذعان‌ کرد: ما باید به سراغ مردم برویم و مشکلات آنها را از نزدیک ببینیم که این جز وظایف ماست.

وی با تاکید بر کنترل و نظارت در توزیع ارزاق مردم خاطرنشان کرد: با نگاه توحیدی و عمل به وظایف خود پیش بروید، چرا که وقتی خدا را شاهد و ناظر بر اعمال خود ببینیم هیچگاه عملی خلاف قانون انجام نخواهیم داد.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان‌ اینکه‌ بسیاری از مشکلات ما ریشه در فرهنگ دارد، تاکید کرد: این استان محروم نیست اما باید برای توسعه این منطقه کار کنیم.

وی در پایان اظهار داشت: ما محکم تصمیم می‌گیریم و تصمیمات را با دقت اجرا می‌کنیم و وامدار احدی غیر از خداوند نیستیم.

تعداد بازدید : ۱,۰۸۲
(پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱) ۱۲:۰۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید