پنج شنبه / ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ / ۰۸:۵۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۸۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

کارگروه اندیشه ورزی، در دستگاههای اجرایی استان ایجاد شود/ نگاه به نخبگان باید تغییر کند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: کارگروه اندیشه ورزی در جمع دانشجویان و دانش دانش آموزان به طور مرتب برگزار شود و هر یک از دستگاه های اجرایی استان نیز به صورت جداگانه نسبت به تشکیل کارگروه اندیشه ورزی دستگاه مربوطه اقدام کنند.

کارگروه اندیشه ورزی، در دستگاههای اجرایی استان ایجاد شود/ نگاه به نخبگان باید تغییر کند
(پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱) ۰۸:۵۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان در نشست با اعضای بنیاد نخبگان استان اظهار داشت: تمامی دستگاه های اجرایی استان موظف به همکاری با بنیاد نخبگان هستند.

وی با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی باید توانمندی خود و مجموعه تحت مدیریت را ارتقا دهند، افزود: مدیران بایستی در حوزه تخصصی خود به صورت ویژه کار علمی کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان در ادامه با بیان اینکه نوع نگاه به نخبگان باید تغییر کند، گفت: باید محدودیت ها را با پرورش استعدادهای جوانان برطرف و برای توانمندی آنان تلاش کنیم.

وی تاکید کرد: لازم است در حوزه صنعت، بخش پشتیبانی نخبگان ایجاد شود و با استفاده از ظرفیت نخبگان و با ایجاد صنایع تبدیلی معادن، ده ها کارخانه تولیدی در کنار هر یک از معادن استان شکل بگیرد.

کرمی با تاکید مجدد بر استفاده از ظرفیت ایده‌پردازی جوانان و نخبگان خاطرنشان کرد: رویدادهای ایده پردازی در صدا و سیما برگزار شود تا مردم در جریان کار قرار بگیرند.

وی تصریح کرد: بایستی به جای بیان و طرح اشکالات به دنبال حل این مشکلات باشیم.

رییس شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان گفت: باید از همه مجموعه های فکری و از همه ظرفیت ها برای ایجاد تحول در استان استفاده کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان در پایان بیان داشت: این استان آینده بسیار درخشانی دارد که اگر ظرفیت های موجود، نشان داده شود؛ مرکز جذب سرمایه گذاران خواهد شد.

تعداد بازدید : ۱,۰۷۸
(پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱) ۰۸:۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید