سه شنبه / ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ / ۰۹:۱۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۸۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

رسالت مخابرات ایجاد آسایش برای مردم با کمترین هزینه است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مخابرات به‌ عنوان یک مجموعه علمی و تخصصی باید در جهت آسایش و رفاه مردم با کمترین هزینه عمل کند.

رسالت مخابرات ایجاد آسایش برای مردم با کمترین هزینه است
(سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱) ۰۹:۱۶

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در حاشیه نشست با مسئولان دستگاه های زیر مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان اظهار داشت: مخابرات به‌عنوان یک مجموعه علمی و تخصصی باید در جهت آسایش و رفاه و همچنین کم کردن هزینه‌های مردم عمل کند.

وی افزود: خوشبختانه نگاه ویژه‌ای از سوی دولت‌مردان به استان سیستان و بلوچستان وجود دارد که امیدواریم موجبات پیشرفت این خطه از میهن اسلامی را فراهم آورد.

استاندار سیستان‌وبلوچستان با تأکید بر این‌که از کارهای جزیره‌ای در استان جلوگیری شود؛ خاطرنشان کرد: باید از توان دانشجویان استفاده شود و از دانشگاه ها می‌توان به عنوان ابر علمی استفاده کرد.

وی ادامه داد: جلسات هماهنگی بین بخشی باید به‌ صورت مرتب برگزار شود چرا که این ارتباط موجب هم‌افزایی می‌گردد.

کرمی تصریح کرد: نوآوری و خلاقیت اهمیت فراوانی دارد، امروز اگر یک کارگاه تولیدی، نوآوری نداشته باشد قطعاً محکوم به شکست است بنابراین مسیر پیشرفت با کسب علم رابطه مستقیم دارد.

وی با بیان این‌که ما قاطعانه تصمیم می‌گیریم و تصمیمات را دقیق اجرا می‌کنیم، اذعان کرد: کار را دقیق انجام دهید تا دچار اشکال و اشتباه نشوید.

استاندار سیستان‌ و بلوچستان ادامه داد: به فضل الهی این استان را تغییر خواهیم داد چرا که این خطه از میهن اسلامی ظرفیت‌های فراوانی دارد و باید از این ظرفیت‌های فراوان استفاده کرد.

تعداد بازدید : ۱,۰۵۴
(سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱) ۰۹:۱۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید