دوشنبه / ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ / ۰۷:۱۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۷۷
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

فرمانداران بر سهمیه آرد نانوایی‌ها نظارت کنند

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه برای جلوگیری از انحصار، سهمیه آرد به نانوایی‌های جدید داده شود، گفت: فرمانداری ها با دقت و حساسیت بر سهمیه آرد نانوایی‌ها نظارت نمایند و فرمانداری‌هایی که نسبت به این وظیفه به درستی عمل نکنند، قطعا مواخذه می‌شوند.

فرمانداران بر سهمیه آرد نانوایی‌ها نظارت کنند
(دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱) ۰۷:۱۶

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان در نشست شورای آرد و نان استان اظهار داشت: با شرایط موجود در استان و صفوف نانوایی ها باید نظارت ها تشدید شود.

وی با بیان اینکه برای جلوگیری از انحصار، سهمیه آرد به نانوایی‌های جدید داده شود، افزود: فرمانداری ها بر سهمیه آرد نانوایی‌ها نظارت نمایند. بنابراین فرمانداری‌هایی که درست عمل نکنند، قطعا مواخذه می‌شوند.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ما به‌دنبال خروجی کار هستیم و حرف زدن و تصمیمات جلسات به تنهایی معنایی ندارد، بنابراین محکم تصمیم می‌گیریم؛ محکم اجرا می‌کنیم و هیچ گونه وابستگی نیز به عناوین و موقعیت های شغلی نداریم.

وی ادامه داد: مردم نباید آسیب ببینند و کسی که از ارزاق مردم به نفع خود سوءاستفاده می کند، حتما باید مورد پیگرد قانونی قرار گیرد.

وی اذعان کرد: کار نشدنی در سیستان و بلوچستان نداریم بنابراین باید موانع را برطرف کنیم و به دنبال انجام کارهای سخت باشیم.

کرمی خاطرنشان کرد: در حوزه ارزاق ما مسئولیت داریم و با تمام وجود کار مردم را پیگیری می کنیم.

وی خطاب به مسئولان استانی افزود: امروز دشمن به دنبال شکستن اراده‌ها و ایجاد یاس و ناامیدی است لذا اراده های خود را تقویت کنید.

تعداد بازدید : ۱,۰۴۴
(دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱) ۰۷:۱۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید