دوشنبه / ۳ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۲:۱۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۵۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

ارائه پیشنهادات اصلاحی لایحه بودجه 1402 در راستای بهبود شرایط سیستان و بلوچستان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گفت: پیشنهادات اصلاحی لایحه بودجه سال 1402 کل کشور در راستای بهبود شرایط استان سیستان و بلوچستان ارائه می شود.

ارائه پیشنهادات اصلاحی لایحه بودجه 1402 در راستای  بهبود شرایط سیستان و بلوچستان
(دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱) ۱۲:۱۷

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ منصور بیجار معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اظهار داشت : پیشنهادات اصلاحی لایحه بودجه سال 1402 کل کشور در راستای بهبود شرایط استان سیستان و بلوچستان و استفاده از منابع پیش بینی شده در جلسه شورای مدیران تهیه و به مسئولان مرتبط ارائه خواهد شد.

بیجار افزود: با توجه به موافقت اعضای کمیسیون تلفیق با کلیات لایحه بودجه سال آینده، براساس زمان بندی اعلام شده، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی می توانند تا مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ پیشنهادات خود را در مرحله بررسی شور دوم لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق که از دوم بهمن ماه آغاز می شود ارائه دهند.

وی خاطر نشان کرد: با بررسی های انجام شده در جلسه شورای مدیران، ضروری است در خصوص تعدادی از تبصره ها اصلاحاتی انجام شود و سقف مبالغ پیش بینی شده در لایحه بودجه سال 1402 کل کشور در برخی موارد نیز افزایش یابند.

معاون استاندار ادامه داد: همچنین به منظور ارتقاء شاخص های توسعه ای استان سیستان و بلوچستان بندهایی در لایحه بودجه سنوات قبل وجود داشت که این موضوع در دو سال گذشته حذف شد و نیازاست این موضوع مجدداً پیگیری و احیاء شود.معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گفت: پیشنهادات اصلاحی لایحه بودجه سال 1402 کل کشور در راستای بهبود شرایط استان سیستان و بلوچستان ارائه می شود.

تعداد بازدید : ۹۹۵
(دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱) ۱۲:۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید