جمعه / ۳۰ دی ۱۴۰۱ / ۱۹:۳۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۴۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

اتحاد و برادری موجب پیشرفت و توسعه سیستان و بلوچستان می شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: همه مردم استان با اتحاد و برادری کمک کنند تا در حوزه‌های مختلف شاهد پیشرفت و توسعه استان باشیم.

اتحاد و برادری موجب پیشرفت و توسعه سیستان و بلوچستان می شود
(جمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱) ۱۹:۳۹

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در جمع نمازگزاران جمعه مسجد جامع بخش پلان شهرستان چابهار اظهار داشت: سیستان‌ و بلوچستان ظرفیت‌های فراوانی در زمینه های مختلف از جمله شیلات، معادن، مرز و دریا دارد.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: یکی از افتخارات مردم این استان این است که مقام معظم رهبری در این آب و خاک زندگی کرده و آنان را می‌شناسد و علاقه‌ی عمیقی نسبت به مردمان این خطه دارد.

وی ادامه داد: همگی با اتحاد و برادری کمک کنید تا در حوزه‌های مختلف شاهد پیشرفت و توسعه استان سیستان و بلوچستان باشیم.

کرمی ادامه داد: همه ما تلاش می‌کنیم تا با عنایت خداوند متعال از همه امکاناتی که در این منطقه قرار گرفته به‌نحو مطلوب استفاده کرده و این ظرفیت‌ها را به فعلیت برسانیم.

وی با تاکید بر توکل بر خداوند بیان کرد: بدانید که این عالم محضر خداست بنابراین ما نگاهمان یک نگاه توحیدی است و با این نگاه توحیدی پیش می‌رویم تا شاهد رشد و شکوفایی این خطه از میهن عزیزمان باشیم.

استاندار سیستان‌وبلوچستان با تاکید بر حفظ وحدت خاطرنشان کرد: باید با برادری در کنار هم باشیم چرا که یکی از سفارشات الهی همین است بنابراین در کنار هم باشید تا خداوند به کار ما برکت دهد و شیطان از ما دور شود.

وی اذعان کرد: به برادران دینی خود مهربانی کنید و دست آنان را بگیرید و برای اجرای فرمان الهی تلاش کنید.

کرمی افزود: با توکل بر خدا هیچ کار محالی در استان وجود ندارد بنابراین همگی با هم و در کنار هم رشد و شکوفایی این خطه از میهن اسلامی را رقم خواهیم زد.

تعداد بازدید : ۱,۱۶۳
(جمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱) ۱۹:۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید