چهارشنبه / ۲۸ دی ۱۴۰۱ / ۰۸:۵۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۳۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

لزوم نظارت بر پروژه ها بر اساس زمان‌بندی تعین شده/ نوآوری ضرورتی برای پیشرفت کارهاست

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پروژه‌ها نیازمند زمان‌بندی هستند و باید بر اساس این زمان‌بندی به‌صورت مرتب بر آن‌ها نظارت شود.

لزوم نظارت بر پروژه ها بر اساس زمان‌بندی تعین شده/ نوآوری ضرورتی برای پیشرفت کارهاست
(چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱) ۰۸:۵۵
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در حاشیه نشست با مسئولان اداره کل راه‌آهن جنوب شرق اظهار داشت: راه‌آهن به عنوان یک شریان ارتباطی می‌تواند به حوزه حمل‌ و نقل و تجارت استان کمک کند و از این جهت اهمیت فراوانی دارد.

وی افزود: در شرایط کنونی و با توجه به ضعف حمل‌ونقل زمینی و نامناسب بودن جاده‌ها راه‌آهن می‌تواند کمک بسزایی به استان سیستان و بلوچستان داشته باشد.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: این استان گلوگاهی برای توسعه همه جانبه است که باید برنامه‌های ویژه‌ای برای پیشرفت و استفاده از ظرفیت‌های آن داشته باشیم.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات ما در سیستان‌وبلوچستان حمل‌ونقل کالاهاست که اگر با احداث خطوط راه آهن این مهم تسهیل گردد دیگر نیازی به انبارهای اضافی نخواهیم داشت.

کرمی اذعان کرد: پروژه‌ها نیازمند زمان‌بندی هستند و باید بر اساس این زمان‌بندی به‌صورت مرتب بر آن‌ها نظارت شود.

وی تاکید کرد: با توجه به محدودیت اعتبارات نیازمند این هستیم که از توان مردم و سرمایه‌گذاران استفاده کنیم که این امر علاوه‌بر توسعه زیرساخت‌های استان اشتغال جوانان را نیز در پی دارد.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: باید مشوق‌هایی را برای سرمایه‌گذاران در نظر بگیریم تا سرمایه‌گذار به سرمایه‌گذاری در این استان ترغیب شود.

وی خاطرنشان کرد: خداوند ثروت‌های زیادی در این استان برای ما قرار داده که باید از آن‌ها استفاده کنیم.

کرمی افزود: از طرح‌های علم و فناوری استفاده کنید شرکت‌های دانش بنیان را پای کار بیاورید چراکه نوآوری ضرورتی برای پیشرفت کارها است.
تعداد بازدید : ۱,۰۱۳
(چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱) ۰۸:۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید