دوشنبه / ۲۶ دی ۱۴۰۱ / ۱۳:۵۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۲۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

صنعت بیمه؛ نیازمند خلاقیت و نوآوری است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اگر در بحث بیمه‌ نوآوری وجود نداشته باشد، مردم به آن رغبت نخواهند داشت لذا لازم است برای نوآوری در این صنعت از توان دانشگاهیان استفاده شود.

صنعت بیمه؛ نیازمند خلاقیت و نوآوری است
(دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱) ۱۳:۵۷

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان در نشست با مسئولان بیمه استان اظهار داشت: در راستای ایجاد امنیت شغلی برای کارگران، بایستی افرادی که در بازارچه‌های مرزی مشغول بکار هستند، توسط کارفرمایان بیمه شوند.

وی با تاکید بر بیمه محصولات کشاورزی خاطرنشان کرد: با توجه به احتمال وارد آمدن خسارات غیر قابل پیش بینی به محصولات کشاورزی، فرهنگ‌سازی لازم در زمینه بیمه کردن محصولات صورت گیرد تا کشاورزان نسبت به مزایای این امر مهم آگاه شوند.

کرمی تصریح کرد: اتفاق یک بار می‌افتد و بیمه می‌تواند خسارت های ناشی از رخداد را جبران کند لذا در این زمینه نیازمند اطلاع رسانی و آگاهی بخشی عمومی هستیم.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: در بیمه‌ها باید نوآوری و خلاقیت وجود داشته باشد؛ چراکه روش های گذشته ممکن است دیگر موثر نباشد.

وی ادامه داد: در همه موضوعات نوآوری داشته‌ باشید چرا که هر جا نوآوری نباشد، صنعت مورد نظر دچار مشکل می‌شود.

استاندار سیستان و بلوچستان در بخش دیگری از سخنانش در این نشست؛ مبادلات مرزی با کشورهای همسایه را ضروری و حایز اهمیت دانست و گفت: امنیت و اقتصاد کشورهای همسایه؛ در واقع امنیت و اقتصاد کشور خودمان است زیرا در صورت عدم وجود امنیت در کشور همسایه مردم به این سوی مرز مهاجرت می کنند.

وی تصریح کرد: در زمینه صادرات سوخت نیز اقداماتی انجام شده و گذرهای مرزی ساماندهی شده است لذا در این راستا باید ظرفیت‌ جاده ها نیز توسعه پیدا کند.

کرمی افزود: این استان آینده درخشانی دارد و با وجود ظرفیت های فراوان منطقه، به مرکز صادرات و واردات کالا تبدیل خواهد شد.

استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: ما به دنبال ایجاد صنایع تبدیلی هستیم بنابراین محصولات استخراج شده از معادن، نباید به صورت خام از استان خارج شود.

تعداد بازدید : ۹۰۱
(دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱) ۱۳:۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید