یکشنبه / ۱۸ دی ۱۴۰۱ / ۲۰:۲۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۰۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

مشوق های سرمایه گذاری باید در سیستان و بلوچستان افزایش یابد/ لزوم فعال کردن اقتصاد دریا

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به ظرفیت های بی‌نظیر استان در زمینه های مختلف گفت: مشوق ها و حمایت های سرمایه گذاری در سیستان و بلوچستان باید افزایش یابد.

مشوق های سرمایه گذاری باید در سیستان و بلوچستان افزایش یابد/ لزوم فعال کردن اقتصاد دریا
(یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱) ۲۰:۲۵

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی زاهدان اظهار داشت:دانشگاه های استان ظرفیت بسیار خوبی است که باید از آن استفاده کنیم.

وی افزود: هنگامی که یک واحد تولیدی را در استان ایجاد می‌کنید باید همه موضوعات و مسائل آن را در نظر بگیرید تا کار تدوام داشته باشد.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: این استان از ظرفیت بی‌نظیر مرز برخوردار است که تفاوت این منطقه با سایر نقاط کشور است بنابراین صادرات را اولویت استان قرار دهید.

وی خاطرنشان کرد: امتیاز ویژه این استان صادرات و واردات بوده و این موضوع تنها مختص به کشور پاکستان به افغانستان نیست بلکه سیستان و بلوچستان از طریق دریا می تواند با سایر کشورها نیز مراودات تجاری داشته باشد.

کرمی ادامه داد: همه مراکز پژوهشی و آموزشی استان باید به کارگاه‌های تولیدی کمک کنند و بر اساس طرح مطالعاتی و کارشناسی شده پیش بروند.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: باید دائم در میدان بود و کار کرد و قطعاً این کار جهادی موجب پیشرفت می شود.

وی تأکید کرد: سرمایه‌گذاری که به سیستان‌ و بلوچستان می‌آید باید مشوق‌هایی داشته باشد و همچنین باید به سرعت موانع سرمایه گذاری را برطرف کنیم.

تعداد بازدید : ۸۲۳
(یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱) ۲۰:۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید