سه شنبه / ۱۳ دی ۱۴۰۱ / ۲۰:۱۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۷۹۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

ساخت کشور نیازمند نوآوری، در میدان بودن و کار جهادی است

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر مدیریت جهادی و میدانی مدیران گفت: ساخت کشور نیازمند نوآوری، در میدان بودن و کار جهادی است.

ساخت کشور نیازمند نوآوری، در میدان بودن و کار جهادی است
(سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱) ۲۰:۱۲

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در نشست با مدیران صنعت برق سیستان‌ و بلوچستان اظهار داشت: در حوزه برق اقدامات خوبی در این استان انجام شده اما با توجه به رشد، توسعه و شکوفایی ظرفیت های این منطقه نیاز به تلاش شبانه روزی و کار جهادی در این بخش داریم.

وی ادامه داد: صادرات انرژی به کشورهای افغانستان و پاکستان با توجه به نیازمندی این دو کشور یکی از ظرفیت های مهم این بخش است که باید برنامه ریزی مناسبی برای این مهم انجام شود.

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به ظرفیت های تولید انرژی از منابع خورشیدی و دریایی استان، افزود: استفاده از پنل های خورشیدی و آینده نگری در این بخش بسیار مهم و ضروری است.

وی با بیان اینکه مدیر خلاق و توانمند باید تمام موضوعات را پیگیری و به دنبال تغییر باشد، گفت: کارها باید درست و با برنامه ریزی انجام شود و هر جایی که مانعی بود عنوان گردد تا جهت برطرف کردن آن اقدام کنیم.

کرمی تصریح کرد: ارتباط دانشگاه و صنعت برق بسیار مهم است و باید ابر علمی ایجاد کنیم تا در زمان بارش، از مواهب آن بهره‌مند شویم.

وی خاطر نشان کرد: ایجاد بسترهای نوآورانه توسط شرکت توزیع برق سیستان‌ و بلوچستان جهت رفاه و حفظ کرامت انسانی بسیار ارزشمند است و در حوزه علمی نباید توقف داشته باشیم.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه خدمت به مردم عبادت است، ادامه داد: ارتباط با مردم و خدمت کردن به مردم عین ثواب و عبادت است و در این مسیر باید تمام تلاش خود را انجام دهیم.

تعداد بازدید : ۸۲۱
(سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱) ۲۰:۱۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید