جمعه / ۹ دی ۱۴۰۱ / ۰۸:۵۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۷۷۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

درآمدهای سیستان و بلوچستان باید در خود استان هزینه شود

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه درآمدهای استان مانند بازارچه‌های مرزی باید در خود استان هزینه شود، گفت: به فضل الهی آینده سیستان و بلوچستان بسیار روشن است.

درآمدهای سیستان و بلوچستان باید در خود استان هزینه شود
(جمعه ۹ دی ۱۴۰۱) ۰۸:۵۲

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در نشست شورای اداری سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: خدمت به مردم عبادت است و این موضوع در دین ما بسیار مورد تأکید قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه باید فرصت خدمت را قدر بدانیم و در این مدت به بهترین نحو تلاش کنیم.، افزود: کاری که توسط نیروهای این سازمان انجام می شود بسیار مهم و حاءز اهمیت است.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اهمیت نوآوری و خلاقیت ادامه داد : کارکنان سازمان مدیریت و برنامه ریزی باید با طرح هایی که ارائه می دهند، نگاه های مرکز را به استان را تغییر دهند.

وی با اشاره به اینکه درآمدهای استان سیستان و بلوچستان مانند بازارچه‌های مرزی باید در خود استان هزینه شود، گفت: به فضل الهی آینده این استان آینده خوبی است و سیستان و بلوچستان قطعاً پیشرفت خواهد کرد.

کرمی با اشاره به ظرفیت بی نظیر بندر چابهار تصریح کرد: استان سیستان و بلوچستان ظرفیت های فراوان و بی نظیری دارد که با تکیه بر آنها می توانیم پیشرفت کشور را رقم بزنیم.

وی با تاکید بر اینکه البته ایجاد زیرساخت ضرورتی اجتناب ناپذیر برای جذب سرمایه‌گذار است، تصریح کرد: گروه های جهادی باید ساماندهی شوند چرا که افراد توانمندی در این گروه ها فعال اند که باید بر حسب نیاز سامان پیدا کنند.

گفتنی است در ابتدای این جلسه مهرداد عرب اول، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به ارائه گزارشی از وضعیت موجود و برنامه های در دست اجرا پرداخت.

تعداد بازدید : ۱,۰۶۵
(جمعه ۹ دی ۱۴۰۱) ۰۸:۵۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید