پنج شنبه / ۱۷ آذر ۱۴۰۱ / ۱۴:۵۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۷۴۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان خبر داد؛

احداث ۲۲۳ کیلومتر بزرگراه و راه اصلی در سیستان و بلوچستان

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۲۲۳ کیلومتر بزرگراه و راه اصلی در این استان احداث و افزون بر ۳۰۰ کیلومتر راه روستایی نیز آسفالت شده است.

احداث ۲۲۳ کیلومتر بزرگراه و راه اصلی در سیستان و بلوچستان
(پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱) ۱۴:۵۴

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی در حاشیه بازدید از پروژه جاده زاهدان به نهبندان ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: راه سازی و جاده‌سازی در استان سیستان و بلوچستان جزء اولویت‌های مهم محسوب می شود.

وی با اشاره به فعال بودن بیش از ۳۱ کارگاه‌ راه‌سازی در استان خاطرنشان کرد: در حال حاضر بالغ بر ۵ هزار نفر در پروژه های راهسازی سیستان و بلوچستان مشغول به کار هستند.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: تا کنون بیش از ۲۲۳ کیلومتر راه اصلی و بزرگ‌راهی در استان احداث و افزون بر ۳۰۰ کیلومتر راه روستایی نیز آسفالت شده است همچنین بیش ۷۰ کیلومتر راه دوبانده نیز به زودی تحویل می‌شود.

وی با اشاره به لزوم پرداخت مطالبات پیمانکاران تصریح کرد: موضوع راه در سیستان‌وبلوچستان به‌عنوان استانی تجاری و گردشگری یک موضوع مهم محسوب می‌شود.

مدرس خیابانی گفت: طبیعی است اگر بخواهیم اهداف سفر ریاست جمهور را محقق نماییم باید بتوانیم با جایگزین کردن منابع ملی و استانی خلأ تهاتر نفت را جبران کنیم.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین خواسته های مردم استان سیستان و بلوچستان توسعه راه ها بوده چرا که راه لازمه توسعه است.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: دو خواسته استان در حوزه راه اول تتفید اختیار به مجموعه استانی و دوم تامین اعتبارات برای اجرای پروژه هاست.

وی تاکید کرد: اگر مسیری که در استان برای توسعه راه‌ها پیش گرفته شده ادامه یابد، امیدواریم تا پایان دولت سیزدهم شاهد افزایش شاخص بزرگراهی در سیستان و بلوچستان باشیم.

تعداد بازدید : ۹۶۴
(پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱) ۱۴:۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید