پنج شنبه / ۲۶ آبان ۱۴۰۱ / ۱۷:۴۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۷۱۸
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

هدف دشمنان نادیده گرفتن خدمات دولت مردمی است/ لزوم جهاد تبیین توسط همه اقشار

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دشمنان هدفی جز ضربه زدن به ایران اسلامی ندارد و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد چرا که می بینند این خطه هر روز بیش از گذشته به پیشرفت نزدیک می شود.

هدف دشمنان نادیده گرفتن خدمات دولت مردمی است/ لزوم جهاد تبیین توسط همه اقشار
(پنج شنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۱) ۱۷:۴۷
به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ رحمدل بامری در نشست شورای اداری با اشاره به ضرورت جهاد تبیین اظهار داشت:  تکلیف ما این است که خدمات نظام را به مردم یادآوری کنیم.
 
وی افزود: هر کدام از ما حتماً کارهای اثرگذاری داشته ایم که باید آن را به مردم معرفی نماییم.
 
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این ایام که دشمنان درصدد دشمنی هرچه بیشتر هستند قطعاً باید با یک حرکت جهادی و یک برنامه جدیدی کارها را پیش ببریم.
 
وی با اشاره به خرابکاری های اخیر دشمن خاطرنشان کرد: هدف دشمن از تمام خرابکاری ها این است که می‌خواهد ما را پشیمان کرده و دچار تردید نماید.
 
بامری تاکید کرد: دشمن می‌خواهد یک گسست بین نسل‌ جوان انقلاب به وجود آورد و در این میان نسل گذشته انقلاب که بسیاری از مسائل را دیده و درک کرده باید نقش آفرینی کند.
 
وی بیان کرد: در هفته گذشته راه آهن خاش با اعتبار بالایی افتتاح شد و در هفته پیش از آن نیز گاز به این شهرستان رسید اما دشمن نمی خواست این این پیشرفت ها را و این خدمات را ببینند.
 
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: این استان با عنایت خداوند متعال و تلاش های دولت و مردم به افتخارات مختلفی دست یافته که نیاز است 
 این واقعیت‌ها را برای مردم تبیین کنیم.
 
وی اذعان کرد: به برکت انقلاب اسلامی کارهای بزرگی انجام گرفته که دشمن میخواهد آنها را کوچک جلوه دهد اما ما باید توجه داشته باشیم و نباید بگذاریم تا جای هنجارها و ناهنجارها عوض شود.
 
بامری خاطرنشان کرد: هدف دشمن تزلزل بنیان خانواده و آسیب رساندن به آموزش و زیر سوال بردن الگوها ست که این امر تکلیف ما را نسبت به گذشته چند برابر میکند.
 
وی تاکید کرد: در حوادث اخیری که در استان ایجاد شد تنها کسی که سود برد دشمن بود.
 
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اهمیت جهاد تبیین تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی اقدامات موثر خود را در رسانه ملی بیان کند.
 
وی ادامه داد: امیدواریم با همت و تلاش مضاعف و تفکر جهادی بتوانیم راه های نرفته را بپیماییم و دشمن را مایوس کنیم.
 
تعداد بازدید : ۱,۴۰۱
(پنج شنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۱) ۱۷:۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید