دوشنبه / ۲۳ آبان ۱۴۰۱ / ۱۲:۱۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۷۱۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

بار اصلی جهاد تبیین بر دوش رسانه هاست

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: رسانه شاهراه جهاد تبیین است چراکه عنصر مهم در این جهاد رساندن پیام به جامعه است و بار اصلی جهاد تبیین بر دوش رسانه‌هاست.

بار اصلی جهاد تبیین بر دوش رسانه هاست
(دوشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۱) ۱۲:۱۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان در نشست با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان اظهار داشت: به تصویرکشیدن همراهی مردم با رویکرد مردمی و انقلابی در برنامه های مختلف اقتصادی و اجتماعی و اتحاد و انسجام ملی از طریق رسانه ملی از اولویت های مهم رسانه است و رسانه عنصر مهم در جهاد تبیین برای رساندن این پیام به جامعه است.

وی با تاکید بر اینکه بیشترین بار اصلی جهاد تبیین بر دوش رسانه‌هاست، اظهار داشت: به فرموده مقام معظم رهبری جهاد تبیین یک فریضه قطعی و یک فریضه فوری است و هر کس که میتواند باید اقدام کند.

استاندار ادامه داد: تبیین مبانی، تفکر انقلاب اسلامی و امتداد آن است و اگر بخواهیم جامعه در مسیر پیشرفت و تعالی حرکت کند این حرکت بدون حضور مردم ممکن نیست و اگر بخواهیم مردم و جوانان با انقلاب باشند باید این تبیین را به گونه‌ای فراگیر مستند و مستدل انجام دهیم.

وی گفت: رسانه ملی به سان قرارگاه رسانه ای تولید و انتشار مبانی و مفاهیم و مصادیق جهاد تبیین است و با داشتن قوی ترین شبکه ارتباطی و بهره مندی از شبکه های تخصصی و بدنه آماده به کار می تواند عمق و گستره لازم را برای جهاد تبیین ایجاد کند.

مدرس خیابانی تصریح کرد: رسانه می تواند با ایجاد زمینه مناسب جهت مشارکت آحاد مردم و انتشار آثار و محتوای تولید شده مردمی در انعکاس این جهاد مقدس نقش موثری ایفا کند.

وی بیان داشت: همانگونه که در جنگ شناختی دشمن با تمام توان و نیرو در برابر ملت ایران ایستاده و وقایع اخیر موید این موضوع است ضرورت دارد که رسانه ها تمام قد در برابر آن بایستند و امکانات و توان خود را به میدان بیاورند.

وی گفت: برای رسیدن به این هدف اختصاص زمان مناسب در بازه های پر مخاطب می‌تواند بسیار مفید باشد و مهندسی پیام و استفاده از قالب های جذاب و پر مخاطب و پرداختن به روی کرد تفریحی و سرگرمی می تواند مخاطبان با سلیقه های مختلف را جذب کند.

تعداد بازدید : ۱,۴۴۵
(دوشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۱) ۱۲:۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید