دوشنبه / ۹ آبان ۱۴۰۱ / ۰۹:۰۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۶۸۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

بازرسی از ۴ هزار واحد نانوایی در سیستان و بلوچستان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در راستای کیفیت بخشی و نظارت بر نحوه فعالیت نانوایی های سطح استان، تاکنون ۴۰۰۰ نانوایی در سطح استان مورد بازرسی قرار گرفته و نانوایی های متخلف به تعزیرات معرفی شدند که این اقدامات نظارتی منجر به کسر یا قطع سهمیه ۲۱۴ نانوایی متخلف گردید.

بازرسی از ۴ هزار واحد نانوایی در سیستان و بلوچستان
(دوشنبه ۹ آبان ۱۴۰۱) ۰۹:۰۷

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ داوود شهرکی در نشست مشترک کارگروه ملی و استانی گندم، آرد و نان که به ریاست کوشش تبار، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: ۹۹ درصد نانوایی های سیستان و بلوچستان به دستگاه کارت خوان متصل اند و تا قبل از حوادث پیش آمده در زاهدان ۹۵ درصد سهمیه آرد نانوایی ها از طریق سامانه توزیع می‌شد.

وی افزود: بعد از اتفاقات هشتم مهرماه به دلیل نگرانی مردم و تعطیلی برخی نانوایی‌ها صف نانوایی ها به صورت مقطعی شلوغ شد که با تدابیر اندیشیده شده طی جلسات متعدد و همکاری دستگاه‌های متولی ظرف ۴۸ ساعت فعالیت نانواییها کاملاً عادی شده و ارائه خدمات خبازیها طبق روال معمولی ادامه دارد.

شهرکی ادامه داد: خوشبختانه در زمینه تامین آرد هیچ گونه کمبودی نداریم.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان در پایان خواستار شد: با توجه به نیاز کشور و تامین بخشی از نیاز استان به گندم وارداتی، نسبت به تامین و تخصیص ارز مورد نیاز ۶ کشتی حامل گندم که در بندر چابهار پهلو گرفته است، تسریع شود.

تعداد بازدید : ۱,۱۷۳
(دوشنبه ۹ آبان ۱۴۰۱) ۰۹:۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید