سه شنبه / ۱۲ مهر ۱۴۰۱ / ۱۹:۵۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۶۳۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

وحدت و یکپارچگی کامل در سیستان و بلوچستان حاکم است/ امنیت پیش زمینه توسعه

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: توسعه در سایه امنیت امکان پذیر است و دشمن نمیتواند پیشرفت این استان را ببیند لذا سعی دارد با نقشه های بی سرانجام خود در این امر اخلال ایجاد کند.

وحدت و یکپارچگی کامل در سیستان و بلوچستان حاکم است/ امنیت پیش زمینه توسعه
(سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱) ۱۹:۵۳

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی در همایش سران طوایف، علما، و معتمدان شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان ضمن ابراز تاسف از حادثه اخیر و درود بر ارواح پاک شهدا اظهار داشت: خوشبختانه وحدت و یکپارچگی خوبی را در استان شاهد هستیم.

وی افزود: یکی از موضوعات مهم هر ملتی امنیت است و هر آبادانی در سایه امنیت ممکن است.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: در حوادث اخیر عدم همراهی مردم با جریان های ضد انقلاب و دشمنان موجب شد تا همچون گذشته نقشه‌های این افراد نقش بر آب شود که این امر مرهون شما صاحبان تریبون بزرگان، طوایف و صاحبان قلم است.

وی با تاکید بر اینکه همراهی نکردن مردم با اغتشاش گران به سبب نقش موثر علما و متنفذین بود، ادامه داد: امروز از حادثه اخیر مردم بیشترین آسیب را دیدند چرا که دشمن همواره به دنبال اختلاف است و نمی تواند پیشرفت این استان و مردم را ببیند.

مدرس خیابانی بیان کرد: هوشیاری و حضور به موقع و با صلابت نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی در برخورد با اغتشاشگران موجب شد تا دشمنان به اهداف شومشان نرسند .

وی تصریح کرد: خوشبختانه مردم با هوشیاری و بصیرت خود تحت تاثیر شایعات قرار نگرفتند که این امر نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرد.

استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: اینکه دشمن اصرار دارد از اعتراضات مردم اغتشاش درست کند، نشان از عداوت اوست که نمیخواهد سیستان و بلوچستان قوی را ببیند.

وی افزود: در سند تحول دولت ۶ عامل برای پیشرفت و توسعه یک کشور آمده است که خوشبختانه هر ۶ عامل در استان سیستان و بلوچستان وجود دارد اما دشمن نمی خواهد این پیشرفت ها و به فعلیت رسیدن این ظرفیت‌ها را ببیند.

مدرس خیابانی تاکید کرد: همگی باید توجه کنیم هیچ کس حق ندارد غیر از توسعه، وحدت، یکپارچگی و انسجام مردم حرف دیگری بزند و همه و همه باید برای این مهم ‌تلاش کنیم.

وی در ادامه اظهار داشت: اگر در حادثه اخیر قصور و اهمال کاری شده باشد، حتماً باید بررسی و مورد پیگیری قرار گیرد.

تعداد بازدید : ۱,۳۴۲
(سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱) ۱۹:۵۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید