دوشنبه / ۱۱ مهر ۱۴۰۱ / ۱۲:۰۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۶۲۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

حرکات اغتشاشگران با هدف توقف توسعه استان است / امنیت حاصل خون شهدا

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حرکت های ضد مردمی اغتشاشگران با هدف توقف حرکت رو به رشد و توسعه استان است.

حرکات اغتشاشگران با هدف توقف توسعه استان است / امنیت حاصل خون شهدا
(دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱) ۱۲:۰۷
به گزارش روابط عمومی استانداری، حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان ‌‌،صبح امروز در مراسم تشییع پیکر ۴ شهید والامقام،ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغدار این شهیدان حرکات اغتشاشگران را اقداماتی ضد انقلابی و ضد مردمی عنوان کرد که قصد داشتند با ناآرام کردن فضای استان حرکت روبه رشد و توسعه استان را متوقف کنند.

مدرس خیابانی افزود: از این اقدامات خرابکارانه هیچ چیز عاید تروریست ها نمی شود چراکه مردم ما با هوشیاری قصد و غرض تروریست ها را متوجه می شوند و با آنها همراه نیستند و بر همین اساس و با هوشیاری همه نهادهای نظامی و انتظامی و امنیتی و دستگاه قضایی و همراهی همه مردم عزیز به اهدافشان نرسیدند.
وی گفت: این حرکت ها به نفع هیچ کس نیست و مردم چه بلوچ و چه سیستانی مخالف این حرکت ها هستند چرا که حرکت رو به رشد استان متوقف می‌شود.
استاندار خاطرنشان کرد: تمام جلسات و اقداماتی که در حوزه عمرانی و توسعه ای و حل مسائل و مطالبات مردم بوده است تحت الشعاع این حرکت ها قرار گرفته چرا که هر آنچه از جنس پیشرفت و آبادانی مدنظر است در سایه امنیت و آرامش تحقق می یابد.
وی بیان داشت: با جانفشانی همه مجموعه های نظامی و انتظامی و به برکت خون شهدا امنیت بازگشته و با همراهی همه مردم توطئه های همه دشمنان قسم خورده نظام خنثی می شود.
تعداد بازدید : ۱,۱۶۴
(دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱) ۱۲:۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید