یکشنبه / ۶ شهریور ۱۴۰۱ / ۲۲:۲۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۵۲۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

امنیت رکن اصلی توسعه است / پلیس پشتیبان همیشگی مردم و مسئولان

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: فرماندهی انتظامی همواره در تمام دوران ها پشتیبان مردم و نظام بوده است که مصداق این پشتیبانی را در تمام پروژه‌هایی که به سرانجام رسیده می‌بینیم.

امنیت رکن اصلی توسعه است / پلیس پشتیبان همیشگی مردم و مسئولان
(یکشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۱) ۲۲:۲۰

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی در دیدار با سردار احمد طاهری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: فرماندهی انتظامی به عنوان یک تکیه گاه همواره در کنار دولت بوده و به وظایف خود به نحو احسن عمل نموده است.

وی افزود: یکی از مردمی‌ترین مجموعه های استان نیروی انتظامی است چرا که در تماس مستقیم با مردم قرار دارد و از این حیث کاری بسیار سخت محسوب می شود.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: اینکه اوضاع امنیتی خوبی داریم بدین معنی نیست که دشمنی دشمن کمتر شده بلکه خباثت دشمنان نیز بیشتر از گذشته بوده اما با تمام این شرایط امنیت خوبی در استان داریم که نشان از اقتدار نیروی انتظامی دارد.

وی خاطر نشان کرد: اصل نیروی انتظامی حل مشکلات مردم بوده که این امر به بهترین شکل ممکن با مشارکت همه دستگاه‌های نظامی و انتظامی در حال انجام است.

مدرس خیابانی بیان کرد: همه چیز ذیل امنیت تعریف می‌شود چرا که اگر امنیت نباشد هیچ پروژه‌ای در استان به سرانجام نمی رسد.

وی تاکید کرد: اگر امروز با خیال راحت درباره تجارت مرزی صحبت می‌کنیم این امر مرهون زحمات نیروهای نظامی و انتظامی در مرز است که توانسته امنیت خوبی ایجاد کند.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: آن چیزی که در استان اتفاق افتاده به برکت همین امنیتی بوده که در استان وجود دارد.

تعداد بازدید : ۱,۰۴۴
(یکشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۱) ۲۲:۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید