پنج شنبه / ۲۷ اَمرداد ۱۴۰۱ / ۲۳:۵۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۵۰۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

۴۸ واحد تولیدی در سیستان و بلوچستان احیا شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۴۸ واحد تولیدی احیا شده که هدف گذاری ما برای سال جاری ۱۰۸ واحد تولیدی است.

۴۸ واحد تولیدی در سیستان و بلوچستان احیا شد
(پنج شنبه ۲۷ اَمرداد ۱۴۰۱) ۲۳:۵۰

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ داوود شهرکی در نشست شورای اداری استان اظهار داشت: تسهیلات بانکی در سال گذشته ۶۲ درصد بود که امروز به ۷۷ درصد رسیده و تلاش می‌ شود به ۸۵ درصدی که بانک مرکزی هدف گذاری کرده است، برسد.

وی افزود: همچنین در حوزه شرکت های دانش بنیان ۱۹۱ شرکت تا پایان سال ۱۴۰۰ داشتیم که تاکنون ۳۰ شرکت دیگر نیز به این تعداد اضافه شده و هدف گذاری ما به وجود آوردن ۳۰۰ شرکت دانش بنیان است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: با هماهنگی با طرف پاکستانی مقرر شد بازارچه های خرده فروشی در مرز با پاکستان به وجود بیاید که این اقدام بعد از ۴۰ سال صورت گرفته است.

وی ادامه داد: فضای مناسبی برای ایجاد شرکت های جدید با ساخت سالن های اضافی در پارک علم و فناوری به وجود آمده است.

شهرکی اذعان کرد: خوشبختانه در حوزه هدفمندی و مردمی سازی یارانه ها با همت مردم و رسانه‌ها به خوبی عمل کردیم.

وی افزود: تاکنون بالغ بر ۲۰۰ هزار تن از محل بازارچه مرزی میرجاوه واردات برنج داشتیم که خوشبختانه توانستیم بازارهای کشور را تامین کنیم .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد : نگاه ویژه‌ای از سوی دولت به مسائل اقتصادی استان صورت گرفته که این امر در اجرای طرح های اقتصادی محسوس است.

تعداد بازدید : ۱,۱۱۸
(پنج شنبه ۲۷ اَمرداد ۱۴۰۱) ۲۳:۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید