شنبه / ۱ اَمرداد ۱۴۰۱ / ۰۹:۱۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۴۶۶
گزارشگر : ۱۶۷۷
سرویس اخبار برگزیده
پارک بانوان شهر محمد آباد آماده بهره برداری است

بازدید میدانی سرپرست فرمانداری شهرستان هامون از پروژه های عمرانی شهرداری محمدآباد

فضای سبز، زیر ساخت ها و معابرشهری به عنوان بخشی از ساخت شهرها اهمیت دارد و نمی‌توان آن را جدا از نیازهای جامعه شهری دانست.

بازدید میدانی سرپرست فرمانداری شهرستان هامون از پروژه های عمرانی شهرداری محمدآباد
(شنبه ۱ اَمرداد ۱۴۰۱) ۰۹:۱۱
بازدید میدانی سرپرست فرمانداری شهرستان هامون از پروژه های عمرانی شهرداری محمدآباد

به گزارش اداره روابط عمومی فرمانداری هامون: سرپرست فرمانداری به همراه معاون برنامه ریزی و امور عمرانی و شهردار شهر محمد آباد از پروژه های عمرانی شهرداری محمدآباد از قبیل پارک بانوان؛ پارکینگ شبانه روزی ؛ کمپ گردشگری و عملیات اجرایی زیرسازی و جدول گذاری معابر شهر محمدآباد بازدید بعمل آوردند.
مهندس حاجی حسینی سرپرست فرمانداری هدف از این بازدید را ارزیابی میزان پیشرفت فیزیکی پروژه هاو مسائل و مشکلات احتمالی دانست و افزود: با بررسی مشکلات و نواقص پروژه ها نسبت به رفع آنها اقدامات مقتضی صورت خواهد گرفت.
طباطبایی شهردار محمد آباد در بازدید از پارک بانوان شهر محمد آباد واقع در پارک جنگلی ولایت گفت پارک بانوان مساحتی قریب به  4000 مترمربع دارد که  با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد ریال  حصارکشی و تکمیل شده و آماده بهره برداری است.
در ادامه از کمپ گردشگری شهرداری محمد آباد با پیشرفت فیزیکی 40 درصد و پارکینگ شبانه روزی محمد آباد به مساحت2500 مترمربع و میزان سرمایه گذاری 20 میلیارد ریال بازدید بعمل آمد.
سرپرست فرمانداری هامون همچنین از عملیات اجرایی زیرسازی؛ جدول گذاری و آسفالت معابر شهر محمدآباد به میزان ۲۰ هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال بازدید کرد. گفتنی است. آسفالت معابر فوق در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.
 حاجی حسینی در خصوص این بازدیدها اظهار داشت: فضای سبز، زیر ساخت ها و معابرشهری  به عنوان بخشی از ساخت شهرها اهمیت دارد و نمی‌توان آن را جدا از نیازهای جامعه شهری دانست.


تعداد بازدید : ۸۹۱
(شنبه ۱ اَمرداد ۱۴۰۱) ۰۹:۱۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید