سه شنبه / ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ / ۲۱:۵۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۳۴۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

روحیه و منش پهلوانی ماندگار است

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار در دیدار با رییس فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران گفت: مدال و عناوین قهرمانی در گذر زمان فراموش می شود ولی روحیه و منش پهلوانی برای ورزشکاران واقعی همچون شما ماندگار است.

روحیه و منش پهلوانی ماندگار است
(سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱) ۲۱:۵۴

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ پیش از ظهر امروز /سه شنبه/ هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران بهمراه ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان، طاهری رئیس هیات تکواندو استان با رحمدل بامری معاون سیاسی و اجتماعی استانداری دیدار و گفتگو کردند.

رحمدل بامری معاون سیاسی و اجتماعی استاندار در این نشست اظهار داشت: حضور مسئولین عالی رتبه ورزش کشور و روسای فدراسیون های مختلف در کمترین زمان به استان سیستان و بلوچستان نشان از برنامه های توسعه ای و عملکرد موفق اداره کل ورزش و جوانان می باشد.

وی افزود: به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در میادین مختلف بین المللی توسط هادی ساعی مایه افتخار و غرور هر ایرانی بوده است.

معاون استاندار ادامه داد: شخصیت هادی ساعی همچون گذشته که در میادین بین‌المللی قهرمان بوده امروز نیز در صحنه های مدیریتی، اجتماعی و امور خیرخواهانه به نوعی قهرمانی می کند.

بامری گفت: استعدادها و ظرفیت‌های نهفته در سیستان و بلوچستان بی شمار بوده و باید تلاش کنیم این استعدادها به عرصه قهرمانی برسند.

وی بیان کرد: توزیع عادلانه اعتبارات و زیرساخت های ورزشی با توجه به استعدادهای بالقوه سیستان و بلوچستان مهم ترین مطالبه مسئولین و مردم است.

معاون استاندار افزود: سرمایه گذاری در عرصه ورزش هم قهرمانی و هم عمرانی، تاثیر مستقیم بر حوزه های فرهنگی، اجتماعی، سلامت و بویژه گردشگری خواهد داشت.

همچنین در ادامه هادی ساعی، رئیس فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران در دیدار با معاون سیاسی و اجتماعی استاندار بیان داشت: فدارسیون حمایت همه جانبه از استعدادهای تکواندو سیستان و بلوچستان هم در بخش بانوان و هم آقایان خواهد داشت.

وی اضافه کرد: در سال گذشته با طرح زکات در راستای حمایت و توسعه رشته تکواندو در سیستان و بلوچستان تجهیزات و البسه ورزشی به ورزشکاران این استان اهدا کرده است.

رییس فدراسیون تکواندو کشور گفت: این فدراسیون تلاش خواهد کرد تا با برنامه‌ریزی هیئت استان سیستان و بلوچستان، دوره های دانش افزایی مربیان و داوران و همچنین دوره های استعدادیابی با توجه به ظرفیت منطقه برگزار تا بهترین ها کشف و به عنوان قهرمان آینده تیم ملی معرفی شوند.

تعداد بازدید : ۱,۶۰۸
(سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱) ۲۱:۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید