جمعه / ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ / ۲۱:۵۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۳۲۸
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

پیوند بین صنعت و تولید با پروژهای عمرانی برقرار شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پیوند بین صنعت و تولید با پروژهای عمرانی برقرار و نیاز های پروژه های استان در داخل تامین شود.

پیوند بین صنعت و تولید با پروژهای عمرانی برقرار شود
(جمعه ۲۰ خرداد ۱۴۰۱) ۲۱:۵۹

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی "استاندار" عصر جمعه در نشست شورای تامین مسکن اظهارداشت: پروژه‌ها باید به سرعت پیشرفت داشته باشد به گونه ای که مردم اثرات آن را در زندگی خود ببیند.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: بیش از ۱۲ هزار نفر از جوانان استان در پروژه های تولید مسکن مشغول به کار هستند.

وی افزود: بسیاری از مصالح به کار رفته در طرح ملی مسکن از کارخانجات داخل استان تامین می‌شود و باید تلاش کنیم؛ صددرصد نیاز‌ها را از داخل استان تامین کنیم.

مدرس خیابانی خاطرنشان کرد: در حال حاضر گازرسانی و خط لوله ۶۳ روستا از ۹۳ روستای خاش به اتمام رسیده که افتتاح این پروژه در دهه فجر توسط ریاست محترم جمهور انجام شده بود و با روند پیش روی، این پروژه تا هفته دولت بهره برداری می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز در این نشست گفت: ۲۳ هزار و ۸۹۶ واحد مازاد زمین برای طرح ملی مسکن تامین شده که با توجه به سهمیه بالایی که داشتیم، خوشبختانه توانستیم تمام نیاز طرح ملی مسکن را تامین کنیم.

وی ادامه داد: حدود ۲۰۰ هزار نفر در طرح ملی مسکن ثبت‌نام کردند که۶۵ هزار و ۳۷۰ نفر واجد شرایط شدند؛ از این تعداد ۳۳ هزار نفر تایید نهایی شده و ۱۴ هزار نفر وجه واریز کرده اند.

تعداد بازدید : ۱,۳۵۸
(جمعه ۲۰ خرداد ۱۴۰۱) ۲۱:۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید