سه شنبه / ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ / ۲۰:۵۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۳۱۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

۴۶۷۵ نفر در پروژهای راه و شهرسازی شمال استان مشغول بکار شده اند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تا کنون ۴۶۷۵ نفر در پروژه های راه و شهرسازی شمال استان و بیش از ۳ هزار نفر در پروژه های عمرانی بنیاد مسکن مشغول به کار شده اند.

۴۶۷۵ نفر در پروژهای راه و شهرسازی شمال استان مشغول بکار شده اند
(سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱) ۲۰:۵۲

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی "استاندار" عصر سه‌شنبه در کارگروه اشتغال استان اظهارداشت: موضوع اشتغال یک مسئله‌مهم بوده لذا هدف تمام پروژ ه های استان ایجاد شغل برای افراد بیکار جامعه است.

وی با تاکید بر حفظ اشتغال افراد نخبه در استان افزود: باید برای ایجاد اشتغال در همه حوزه های کسب و کار و تجارت برنامه ریزی شود.

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به تهیه بسته اشتغال منطقه سیستان تصریح کرد: در بسته اشتغال منطقه سیستان ۳۲ هزار نفر در ۱۳ رسته اشتغال پیدا خواهند کرد.

وی با بیان اینکه 1857 شغل در سال 1401 از سوی دستگاه های اجرایی استان ایجاد شده خاطرنشان کرد: شهرستان های کنارک با ۳۹/۹ درصد پیشرفت و زابل با 45 درصد پیشرفت را در ایجاد اشتغال سال 1401 را داشته اند.

مدرس خیابانی خاطرنشان کرد: راهداری وحمل و نقل جنوب استان 1957، آب منطقه ای 1715، آب و فاضلاب 647، شرکت ملی گاز 935، راه و شهرسازی جنوب822، نوسازی مدارس 1000، برق منطقه ای660، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری383، مخابرات237، راه آهن130،شهرک صنعتی123، سازمان صنعت، معدن و تجارت 35 شغل را با اجرای پروژه های عمرانی ایجاد کردند.

مدرس خیابانی ادامه داد: 16839 شغل نیز در پروژه های عمرانی و در دست اجرای شهرداری‌های استان در سال 1401 ایجاد شده است.

تعداد بازدید : ۱,۱۷۲
(سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱) ۲۰:۵۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید