شنبه / ۷ خرداد ۱۴۰۱ / ۲۰:۵۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۲۸۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

همه عرصه های خدمتی جهاد است و همه خدمتگزاران در خط مقدم جهاد تبیین هستند

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه از همه ظرفیت‌ها به ویژه گروه‌های جهادی باید استفاده شود، گفت: در هر صحنه‌ای که خدمت می‌کنیم موضوع جهادی است و همه خدمتگزاران در خط مقدم جهاد تبیین قرار داریم.

همه عرصه های خدمتی جهاد است و همه خدمتگزاران در خط مقدم جهاد تبیین هستند
(شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱) ۲۰:۵۳

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ رحمدل بامری در نشست هم‌اندیشی سازمان‌های مردم نهاد سیستان و بلوچستان اظهارداشت: با توجه به نامگذاری سال، با استفاده از تمام ظرفیت‌های مردمی و حمایت‌های همه‌جانبه اعتقادی و ساختاری قطعا می‌توان مشکلات استان را پیگیری و حل کرد.

وی با بیان اینکه بایستی از ظرفیت دانشگاه و دانشگاهیان برای اجرای امور استفاده کنیم و این مهم در سرلوحه کار قرار گیرد، خاطرنشان کرد: دشمن در کمین همه ما قرار دارد و همگان سر یک سفره هستیم و در یک کشتی عظیم، پهناور و نورانی سوار شده‌ایم.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان اظهارداشت: خدمات بی‌نظیری در همه حوزه‌ها انجام شده که باید برای مردم تبیین شود و ضرورت دارد هم خدمات و هم ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان بویژه وحدت عملی موجود بازگو شود.

وی با بیان اینکه امروز دشمن با تمام دشمنی خود و با استفاده از تمام ظرفیت‌ها در تقابل با نظام اسلامی ایستاده است، ادامه داد: دشمن به دنبال کوچک شمردن خدمات نظام و بزرگ جلوه دادن مشکلات مردم است که در این بین، همگان باید هوشیار باشیم و در عرصه‌های فعالیت، همچون گذشته با حضور میدانی در صحنه با هوشیاری و حمایت همه‌جانبه از نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت مردمی، توطئه های دشمن را خنثی کنیم.

تعداد بازدید : ۱,۵۲۰
(شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱) ۲۰:۵۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید