پنج شنبه / ۵ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۵:۲۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۲۷۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

حضور میدانی معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور و استاندار سیستان و بلوچستان در مرز میرجاوه

سید مجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور و حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان روز پنج‌شنبه با حضور میدانی در مرز میرجاوه از بازارچه مرزی بازدید کردند.

حضور میدانی معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور و استاندار سیستان و بلوچستان در مرز میرجاوه
(پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱) ۱۵:۲۶

 

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ سید مجید میراحمدی روز پنجشنبه در بازدید از پایانه مرزی میرجاوه اظهارداشت: ایجاد زائرسرای امام رضا(ع) در میرجاوه کمک زیادی به رفاه حال زائران اباعبدالله الحسین(ع) کرده و در دستور کار است با اقدامات عمرانی شرایط بهتری را برای این زائرین فراهم کنیم.

وی ادامه داد: بازارچه مرزی میرجاوه هم اینک در بحث صادرات کالا فعال بوده و در دستور کار است ساماندهی و صدور مجوز این کار توسط مرزنشینان انجام شود.


معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور تصریح کرد: برنامه‌ریزی شد؛ به صورت عزتمندانه با ایجاد شرایط مناسب به همراه فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای مرزنشینان تجارت خرد از محل بازارچه مرزی میرجاوه در دستور کار قرار گیرد.

وی ادامه داد: با توجه به ورود کالاها از پاکستان با سیاست گذاری این امر تسهیل و ساماندهی بهتری خواهد شد.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در پایان گفت: هدف اصلی در همه این طرح ها بهبود وضع اقتصادی و معیشتی مرزنشینان است.

💢 رشد ۷۹ برابری صادرات از محل بازارچه‌های مرزی

حسین مدرس خیابانی نیز در این بازدید افزود: صادرات از محل بازارچه‌های مرزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۹ برابر رشد داشته است.

وی با تاکید بر واردات دام از محل بازارچه‌های مرزی میرجاوه گفت: تا کنون ۳۲۰۰ راس دام سنگین از محل بازارچه مرزی وارد شده که می‌تواند نیاز دام کشور را برطرف کند.

تعداد بازدید : ۲,۰۴۴
(پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱) ۱۵:۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید