یکشنبه / ۱ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۳:۱۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۲۴۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

سیستان و بلوچستان ظرفیت سرمایه‌گذاری در همه بخش‌های تولیدی، صنعتی و معدنی را دارا است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان با توجه به ظرفیت مرز و پهنه وسیعی که دارد، ظرفیت بکر سرمایه‌گذاری در تمام بخش‌های تولیدی، صنعتی و معدنی را دارا است.

سیستان و بلوچستان ظرفیت سرمایه‌گذاری در همه بخش‌های تولیدی، صنعتی و معدنی را دارا است
(یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱) ۱۳:۱۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی روز یکشنبه در نشست مشترک با رییس هیئت مدیره کیهان موتور با تشریح ظرفیت‌های بی نظیر سرمایه‌گذاری در حوزه‌های گوناگون اظهارداشت: سرمایه گذاران در هر حوزه‌ای که تمایل به سرمایه‌گذاری در این استان را داشته باشند، از آنها حمایت می‌کنیم.

وی با تاکید بر ظرفیت بی نظیر معدن در سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: همه سرمایه گذاران بزرگ حوزه معدن در استان حضور دارند.

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به کارخانه ریسندگی بافت بلوچ تصریح کرد: بافت بلوچ یک کارخانه ریسندگی است و می توان با ایجاد کارخانه بافندگی و دوخت مجموعه تولید پوشاک را کامل کنیم.

وی ادامه داد: در سیستان و بلوچستان قابلیت این را داریم تا با سرمایه‌گذاری کرمان خودرو سایت تعمیرگاهی خود را کامل کنیم چراکه این استان یک منطقه پهناور با قابلیت ترانزیت و تجارت بالایی بوده که می تواند سوددهی بالایی را در این حوزه ایجاد کند.

مدرس خیابانی با تاکید بر ظرفیت‌های بی‌نظیر سرمایه‌گذاری در سیستان و بلوچستان اذعان کرد: با توجه به ظرفیت های بی نظیر سیستان و بلوچستان، ما قابلیت جذب سرمایه‌گذار در تمام حوزه‌ ‌های تولیدی از جمله تصفیه روغن، شکر، ساخت قطعات خودرو، صنایع معدنی، کشاورزی در جنوب و کشت موز و انرژی‌های تجدیدپذیر را داریم.

رییس هیئت مدیره کیهان موتور نیز در این نشست؛ ضمن اعلام آمادگی برای سرمایه‌گذاری در حوزه معدن و نساجی افزود: در رابطه با صنایع نساجی مطالعات لازم و تجهیز منابع انجام شده و آمادگی داریم کار را شروع کنیم.

وی بیان کرد: با برنامه ریزی صورت گرفته مقرر شد؛ در حوزه بافندگی، رنگ و دوخت سرمایه‌گذاری کنیم که با پیش‌بینی های انجام شده ۴ هزار شغل ایجاد خواهد شد.

تعداد بازدید : ۱,۰۴۸
(یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱) ۱۳:۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید